נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

איזה שרשרת יהלומים תתאים לבת זוגתכם

עיצוב אישי

רכישת תכשיטים בכלל ושרשראות בפרט, דורשת היכרות עמוקה בין בני הזוג, ובעיקר הכרת ההעדפות של האישה בכל האמור בהם. ההיכרות הזאת חשובה, כיוון שמגוון המוצרים – תכשיטים, שרשראות, עגילים וטבעות שמציע שוק התכשיטים בעולם בכלל ובישראל בפרט, הוא רחב. שוק התכשיטים כולל מספר גדול של קולקציות, כאשר בקולקציית הטבעות ובעיקר בקולקציות השונות של השרשראות המוצעות בחנויות תכשיטים וברשתות ייעודיות העוסקות בתחום, ישנם עשרו רבות, ואפילו מאות סוגים של שרשראות, בהרכבים וביחס שונה בין כמות היהלומים וכמות הזהב בשרשרת. מהו מגוון העדפות האפשרי בכל האמור בתכשיטים ושרשראות? כיצד ניתן להתאים את אופי השרשרת להעדפות ולאופי הספציפי של בת הזוג. איך תבחר לה טבעת אירוסין?

אישה

שרשראות יהלומים – המגוון והדרישות

מגוון שרשראות יהלומים המוצעות לרכישה הן בחנויות פרטיות והן ברשתות השיווק השונות של תכשיטים הוא עצום. מה שמשפיע על המגוון, הוא המרכיבים של המוצרים הסופיים והבדלי האיכות השונים ביניהם. באשר למרכיבים, היחס בין מספר היהלומים וכמות היהלומים לבין השרשרת עשוי להשתנות ממוצר אחד למשנהו. בנוסף, האיכות של היהלומים ושל הזהב יכולה להשתנות בין מוצר אחד למוצר אחר המוצג באותו קטלוג. למעשה, יכול להיות אותו מוצר לכאורה, אבל באיכויות שונות הן של היהלומים והן מבחינת איכות הזהב שממנו עשויה השרשרת עצמה. מציאת שיווי המשקל בין המספר וכמות היהלומים, לבין הזהב בשרשרת הוא למעשה מה שקובע בסיכומו של עניין את אופי התכשיט, המראה והאפקט שלו. יש נשים המעדיפות מוצר יוקרתי, איכותי אבל בעל מראה צנוע. המשמעות היא שהשרשרת עצמה תהיה מורכבת ברובה מזהב ויהיה בה רק תליון שעליו יהיה יהלום. לעומתן, יש נשים המעדיפות לשבץ יהלומים לא רק בתליון, אלא לכל אורך השרשרת עצמה. בדיקת העדפות של האישה ועמידה בהן, כפופה כמובן גם לגודל התקציב המיועד לרכישת התכשיט עצמו.

התאמת שרשרת יהלומים לבת הזוג

התאמת שרשרת יהלומים, טבעת, עגילים או תליונים וכל תכשיט אחר, קשורה בעיקר להעדפות האישיות של בת הזוג. ישנן נשים מעדיפות תכשיטים בעלי נראות גבוהה, מצועצעים וכאלה שבולטים במיוחד כמעט בכל מצב. במקרים כאלה שרשרת יהלום היא כזאת שנראית יוקרתית ביותר, ומשובצת ביהלומים רבים ומיוחדים. מן הסתם, שרשראות מהסוג הזה יהיו יקרות יותר, בכפוף לאיכות היהלומים ואיכות הזהב המרכיבים אותן.  נשים אחרות בעלות טעם שונה מעדיפות את המראה הסולידי, שבו משובץ מספר קטן של יהלומים בשרשרת או לחילופין יהלומים משובצים בעיקר בתליון ופחות בשרשרת עצמה. נשים אחרות יעדיפו יצירת קולקציה של תכשיטים כלומר התאמה בין שרשרת, טבעת ואפילו עגילים, שיהיו עשויים מחומרים זהים ויצרו מראה דומה בכל המרכיבים של הקולקציה. כך או אחרת, בחירה של שרשרת יהלומים דורשת שיתוף פעולה בין בני הזוג. יועץ או יועצת מקצועית תנסה תחילה ללמוד ולהבין את הטעם הספציפי של האישה שעבורה נבחר התכשיט, לפני קבלת ההחלטה באשר למוצרים השונים הכלולים שיוצעו עבורה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא תכשיטים
איך מנקים כלי כסף
איך מנקים כלי כסף?

כשזה מגיע למוצרים, תכשיטים וכלים מכסף יש המון מידע שכדי לכם להכיר לפני שאתם רוכשים או מטפלים בכלי כסף