נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איך לבחור בסיס מיטה איכותי מעץ? המדריך המלא 

איך לבחור בסיס מיטה איכותי מעץ_ המדריך המלא 

בחירת בסיס מיטה איכותי מעץ למיטה זה לא פיקניק. יש המון גורמים שיש לקחת בחשבון – הסגנון העיצובי של חדר השינה, התקציב, רמת העמידות ועוד. כמו כן, עם כל כך הרבה אפשרויות בשוק –  קשה לדעת מאיפה להתחיל. 

ולכן, יצרנו עבורכם את המדריך הזה. בעזרת שמירה על מספר כללים פשוטים, תוכלו להכיר בקלות את סוגי העץ השונים הזמינים בשוק –  וכיצד לבחור את האופציה הטובה הטובה ביותר עבורכם.

 

שיעור מס' 1: הכירו סוגי העץ השונים

בעיקרון, אנחנו ממליצים על בסיס מיטה מעץ מלא. קיימים בשוק שני סוגי עץ מלא – עץ מלא קשה ועץ מלא רך. את העץ הקשה ניתן למצוא, בעיקר, בחנויות יוקרה ואצל נגרים מובחרים. בסיס מיטה מעץ מלא יכול לשמש אתכם במשך עשרות שנים, במידה ותתחזקו אותו כראוי.

העץ הרך, שמקורו בעצי מחט, הוא בדרך כלל גמיש לעיצוב אך אינו עמיד באותה המידה כמו העץ הקשה. היתרון המרכזי של בסיסי מיטה העשויים מעץ רך הוא המחיר הנמוך.

 

שיעור מס' 2: קחו בחשבון גורמים כגון עמידות, חוזק ועלות

כאשר בוחרים עץ למסגרת מיטה, חשוב לקחת בחשבון גורמים כגון עמידות, חוזק ועלות. קשיות העץ וחוזק העץ חשובים במיוחד כשאתם רוכשים בסיס מיטה. כפי שכבר ציינו, עצים קשים נוטים להיות עמידים יותר מעצים רכים, כך שאם עמידות לטווח ארוך היא בראש סדר העדיפויות, עדיף ללכת על בסיס מיטה מעץ מלא-קשה.

כמו כן, יש לקחת בחשבון את כל מה שקשור למשקל האנשים המתוכננים לישון על המיטה. אם אתם שני אנשים גדולים, ששוקלים הרבה מאוד, תצטרכו כנראה לקנות בסיס חזק ועמיד יותר. חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע במקרה הזה. אנחנו לא אומרים שתהיו חייבים לרכוש מיטה מעץ קשה – אך לא תוכלו להתפשר על עבודת הנגרות, שצריכה להיות מקצועית במיוחד.

 

שיעור מס' 3: בחרו גימור שיתאים לעיצוב חדר השינה שלכם

על מנת לשמור על הרמוניה בחדר השינה, אנו ממליצים להתאים את בסיס המיטה לשאר סוגי העצים המרכיבים את הרהיטים שיש לכם בחדר. אגב, זה לא חייב להיות לגמרי תואם! מספיק שיהיו בערך באותה פלטת צבעים.

עוד טיפ: אנחנו מאוד אוהבים עצים טבעיים, כמו אלון ודובדבן. יש להם את הפוטנציאל להפוך את המיטה שלכם למלכותית ואצילית, והם ידגישו את היופי של המצעים (במידה ואתם אנשים שאוהבים להשקיע במצעים, כמובן). עצי אלון ודובדבן מקנים לחדר אווירה כפרית, שיקית ו"בוהו".

לא בקטע שלהמראה הטבעי? אין בעיה. מה שלא עשה הטבע – יעשה הצבע. ניתן לבחור בסיס מיטה מעץ ולצבוע אותו בשחור או בכל צבע אחר, ולנועזים – לבחור גם צבעים עם אפקטים מיוחדים כגון צבע מנצנץ או מטאלי.

זכרו, כי לעצב חדר שינה זה דבר שעלול לקחת זמן. לא תמיד סוגי העץ של הרהיטים שכבר יש לכם מתאימים אחד לשני. עם זאת, על מנת ליצור התאמה ואיחוד בין הרהיטים, ניתן לצבוע את הקירות בצבע מיוחד או לבחור חפצים בצבעים תואמים, שיהפכו את החדר להרמוני יותר. בהצלחה.

איך לבחור בסיס מיטה איכותי מעץ

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
4 סיבות להתקין תקרה אקוסטית
4 סיבות להתקין תקרה אקוסטית

בימים האחרונים מתקיים שיח ער ברשתות החברתיות שעוסק ביתרונות שבאים לידי ביטוי לאחר התקנת תקרות האקוסטיות. חוות הדעת שעולות