נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איך לבחור כסאות בר למטבח שלנו?

כיסא

המטבח הוא לב הבית ומשום כך אנו שוהים בו לא מעט זמן. על מנת שנוכל לארח בני משפחה וחברים באופן הטוב ביותר, יש לבצע התאמה מדויקת של כסאות בר למטבח. כיצד עושים את זה? להלן המדריך המלא.

 

בחירת כסאות בר למטבח – המדריך המלא

האי אשר ממוקם במרכז המטבח מהווה נקודת מפגש בה אנו שוהים עם בני המשפחה והחברים, ולכן כיסאות הבר אשר ממוקמים מסביבו חייבים להיות מדויקים הן מבחינת הגובה, המרחק בין כיסא לכיסא וכן תואמים לעיצוב הכללי של המטבח. אם בעבר כיסאות בר היו גנריים למדי, כיום באמצעות חנות מקצועית תוכלו לבצע רכישה מצוינת של כסאות בר אשר הם לא רק מעוצבים אלא גם פרקטיים ומאפשרים לכל הסובבים לשהות בנוחות מסביב למרכז האי. על מנת שתוכלו להתאים באופן מושלם את הכיסאות למטבח, חשוב לבצע מדידה מדויקת הן של רוחב האי והן של הגובה, וזאת בכדי לבחור כסאות בר אותם ניתן לכוונן ולמקם באופן שיאפשר לא רק נוחות אלא גם מרחב ראייה רחב ככל האפשר. לרוב מדובר בשהייה ממושכת על גבי הכיסא, ולכן חשוב להקפיד ולרכוש כסאות עם ריפוד מצוין אשר יאפשר לשהות במשך זמן רב על הכיסא, מבלי לסבול מכאבי גב. אחד הטרנדים החמים כיום בתחום כיסאות הבר הוא ללא ספק כיסאות בר עם משענת אשר מאפשרים לשבת בנוחות על הכיסא, אולם גם הכיסאות ללא משענת הינם כסאות מצוינים עליהם תוכלו לשבת בנוחות. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי אנשים גבוהים ומבוגרים יתקשו לשבת למשך זמן רב על הכיסא, ולכן חשוב לזכור זאת בתהליך הרכישה. ככלל, חשוב לבדוק את הכיסאות בטרם הרכישה ולשבת למספר דקות, זאת בכדי לחוש את הכיסא ולבדוק האם הוא פרקטי ונוח.

מטבח

 

התאמה מדויקת של כסאות בר למטבח באמצעות יצירת קשר עם חנות מקצועית

על אף כי הרשת מלאה בחנויות חדשות אשר מספקות לצרכן כסאות בר למטבח, חשוב ליצור קשר עם חנות אשר לה וותק כמו גם מיומנות בתחום, וזאת בכדי שתוכלו לקבל סיוע לכל אורך תהליך הרכישה, החל מלקיחת המידות המדויקות (כפי שציינו לעיל) ועד להרכבה של הכיסאות אצלכם בבית. באמצעות חנות .united seats תוכלו לבצע התאמה מדויקת של כסאות בר למטבח, וזאת בשל צוות אשר מורכב מהשורה הראשונה בענף הריהוט בישראל אשר ילווה אתכם ויספק הדרכה קונקרטית לטובת הרכישה, כך שתוכלו להיות בטוחים כי כסאות הבר אותם תרכשו לא רק יהיו נוחים ופרקטים אלא גם מעוצבים ואיכותיים. החנות מספקת עשרות דגמים של כסאות בר, בהתאמה אישית לטעמכם האישי ולמסגרת התקציב, ועל כן אנו מזמינים אתכם להיכנס לסיור וירטואלי באתר הרשמי או ליצור קשר עם מרכז השירות לצורך הזמנה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לבית ולגינה