אפטר ניתוח: מה לעשות אם אני חשה לא טוב?

תחושות לא נעימות כמו גם כאבים אחרי הניתוח הם נפוצים מאוד, אולם אם אתם מבחינים כי מדובר בכאבים קשים ביותר אשר גורמים להפחתה משמעותית באיכות החיים, יכול להיות שאתם זכאים לפיצוי בגין רשלנות רפואית.

כאבים לאחר הניתוח – נפוצים, אולם יש להיות בבקרה

כאבים לאחר ניתוח הם כאבים נפוצים אשר עלולים לגרום לתחושה של אי נוחות לא מועטה. למעשה, גם הליכים רפואיים פשוטים יחסית עלולים לגרום לתחושה לא טובה, אולם חשוב לזכור כי כל רופא מחויב להעניק למטופל את המידע המלא לגבי תופעות לוואי אשר עלולות להתרחש במהלך הפוסט ניתוח. יחד עם זאת, ישנם לא מעט מקרים בהם הכאבים כמו גם התחושה הכללית הירודה עלולה להפוך לקבועה, וזאת במידה ואכן התרחש מצב של רשלנות רפואית. בגין רשלנות רפואית, ניתן לקבל פיצוי של סכומים לא מבוטלים, בתנאי כי אכן הוכח בבית המשפט כי הכאבים נגרמו כתוצאה מרשלנות אשר בוצעה כלפייך.

מרגישה לא טוב לאחר הניתוח? אל תמהרי לחשוב כי מדובר ברשלנות רפואית

כאמור, בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה חדה בהגשה של תביעות בגין רשלנות רפואית. יחד עם זאת, כפי שמסבירים במשרד פייל ושות' אשר מתמחים בנזקי גוף ורשלנות רפואית, לא כל כאב ותחושה כללית לא טובה לאחר הניתוח קובעת כי אכן מדובר ברשלנות, וזאת לאור העובדה כי ביצוע הליך רפואי, פשוט או מורכב טומן בחובו תופעות לוואי לא פשוטות. יחד עם זאת, במידה ואת חשה כי מדובר בכאבים רצינים מאוד אשר לא הכינו אותם לפניהם, וכי משככי הכאבים אשר ניתנו לך לא עובדים גם לאחר תקופה, ישנה חשיבות רבה להתייעצות עם עורך דין אשר מתמחה בתחום וזאת על מנת לבדוק האם אכן בוצעה רשלנות רפואית ומהו גובה הפיצוי אותו תוכלי לקבל. אולם, חשוב לזכור כי הגשת תביעה מצריכה קבלת חוות דעת רפואית ממומחה בתחום אשר יקבע האם אכן בוצעה רשלנות, בהתבסס על ניסיונו ממקרי עבר. בנוסף, יש לבצע איסוף של כלל המסמכים הרפואיים הרלוונטיים כמו גם בדיקת זכאות לקבלת פיצוי, ורק לאחר מכן ניתן להגיש את התביעה אל בית המשפט.

ליווי משפטי צמוד לכל אורך התהליך באמצעות משרד פייל ושות'

משרד פייל ושות' מתמחה בתחום הרשלנות הרפואית מזה שנים רבות, ומחזיק בצוות עורכי דין מיומן אשר יעניק לך את ההגנה המשפטית הטובה ביותר בעת מקרה של רשלנות רפואית. לכן, זכרי כי במידה ואת חשה כי ההליך הרפואי אשר בוצע בך נוהל בצורה שרלטנית וכתוצאה מכך נגרם לך נזק תמידי או זמני, הקליקי כאן לקבלת פרטים נוספים כמו גם אפשרות לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני מצוות המומחים של המשרד, אשר יעמוד לשירותך לכל אורך הדרך.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
טבלת
מדריכים והמלצות

איך מתפעלים את המערכת בשעת הפסקת חשמל?

אתם מתלבטים האם גם בדירה שלכם כדאי יהיה להתקין מערכת של חימום תת רצפתי? תוהים האם זו יכולה להיות בחירה נוחה שתהפוך את החיים בבית לנעימים יותר גם בימים הקרים?

טיפים לאוכל

"כל מה שצריך לדעת על "על האש"

מעוניין להפוך לגריל מן מקצועי? המומחים של חברת גריל גז וובר מציגים לכם את הטיפים החשובים ביותר שצריך לדעת בנוגע לביצוע של על האש. על האש – כיצד תעשה את

בטיחות

ניקיון מבנים ובדק בית

לפני כניסה לבית חדש חשוב לבצע בדק בית מקצועי, זאת על מנת לעלות על ליקויים שונים כמו גם ביצוע של עבודת ניקיון יסודית לכניסה חלקה ונעימה.     ביצוע בדק

קיר סדוק
כללי

כיצד לטפל בעובש שנגרם לאחר רטיבות

אחת התופעות הפחות רצויות והיותר בעייתיות בינה קיומו של עובש על קירות המבנה. בין אם מדובר בעובש בבית המגורים או בעסק, הרי שהעובש הוא אחד מגורמי הסיכון הגבוהים ביותר הקיימים,