נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

התאמת בגדים לעונות מעבר: 4 טיפים שצריך לדעת

עונות מעבר

חולצה קצרה, ג'קט ומגפיים הם פריטים שמשמשים אותנו לעונות המעבר. שכן, אלה מאופיינות במזג אוויר משתנה. רבים מאתנו חווים קושי בהתאמת הבגדים בתקופה זו. אנחנו מודעים לעובדה זו מזה זמן רב והחלטנו שלא לשבת בשקט לנוכח לשילובים המזעזעים שנראים ברחובות הערים. לכן, החלטנו להוציא את המדריך הנוכחי שיציג את 4 הטיפים שיאפשרו לכל אחד לבצע התאמה בקלות. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתצאו עם לוק מושלם.

 

טיפ ראשון – תשלבו את המגפיים עם מכנסיים ארוכים בלבד

הטעות הנפוצה ביותר שבאה לידי ביטוי בקרב אנשים שלא מכירים בטיפים מעולם האופנה, נוגעת לנעילת מגפיים מעוצבות לצד שמלות קצרות או מכנסיים קצרים. מדובר בשילוב שראוי להימנע ממנו. שכן, השילוב בין השניים פשוט לא מסתדר מבחינה אופנתית. לכן, נמליץ לנעול את המגפיים עם מכנסיים ארוכים בלבד, כדי להימנע ממראה מסורבל.

לְשַׁלֵב

טיפ שני – תלבשו מעיל על בגדי בסיס קצרים בלבד

כולנו יצאנו מתישהו מהבית עם בגדים ארוכים וגילינו שמזג האוויר הקר ששרר בבוקר נעלם כלא היה. תרחיש נפוץ זה מצריך היכרות עם הטיפ השני שיוצג בפניכם ממש עכשיו. אם אתם רוצים להימנע מעוגמת נפש שכזו, עליכם ללבוש מעיל על בגדים קצרים בלבד. כך תוכלו להתחמם בשעות הבוקר הקרות ולהוריד את המעיל ברגע, במידה והטמפרטורות יעלו בהמשך היום. אם טרם קניתם בגדים קצרים שמתאימים לעונת המעבר, כדאי שתבדקו את הקטלוג העדכני של H&M שמכיל היצע רחב של אפשרויות.

 

טיפ שלישי – תמיד תיקחו בגד ארוך\קצר בתיק

כדאי להניח בתיק האישי שלכם בגד שיהיה זמין עבורכם לרגע שבו המעלות בחוץ ישתנו באופן ניכר. מדובר בטיפ שנכון במיוחד עבור אנשים שיוצאים מהבית בשעות הבוקר המוקדמות וחוזרים בשעות הערב. שכן, אלה צפויים לחוות את שינויי הטמפרטורה לאורך היום.

 

טיפ רביעי – בדקו את מזג האוויר הצפוי טרם היציאה מהבית

יש לא מעט אנשים שמעדיפים לצאת מהבית באופן ספונטני, מבלי לבדוק את תחזית מזג האוויר הצפויה. שכן, זה ידוע שעונות המעבר מאופיינות במזג אוויר שיכול להשתנות מעת לעת. אנו ממליצים להתנהל בדרך חכמה ולהכין את עצמכם מראש לכל תרחיש. לכן, נציע להוריד אפליקציה שתאפשר מעקב תדיר אחר מזג האוויר במכשיר הנייד. כך תוכלו לבדוק את הטמפרטורה הממוצעת שצפויה לשרור במהלך היום בחוץ ולגלות אם צפוי מזג אוויר חריג שמצריך לבוש מסוים (מעיל, מטריה או בגדים קצרים).

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן המדריך שיאפשר לכם להתאים את הבגדים של עונת המעבר במינימום מאמץ. בשלב זה יש בידיכם את המידע הנחוץ, כך שתצטרכו רק ליישם את 4 הטיפים בכל יום מחדש. נזמין אתכם להעביר את המידע הלאה, כדי שאחרים ייהנו ממנו ויצאו מהבית בלבוש שתואם לא רק לתחזית מזג האוויר, אלא גם לאופנה העדכנית.

עונות מעבר

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
4 סיבות להתקין תקרה אקוסטית
4 סיבות להתקין תקרה אקוסטית

בימים האחרונים מתקיים שיח ער ברשתות החברתיות שעוסק ביתרונות שבאים לידי ביטוי לאחר התקנת תקרות האקוסטיות. חוות הדעת שעולות