4 בריכות שחייה המיוחדות ביותר לשנת 2021

לפני שמתקינים בריכות שחייה, כדאי להכיר את הסוגים השונים על מנת להתאים את הבריכה לשטח ולצרכי המתרחצים.

קבלו 4 בריכות שחייה פופולריות לשנת 2021.

 

1 – בריכה מיציקת בטון

בריכת בטון היא הבריכה היקרה והחזקה ביותר מבין סוגי הבריכות. על מנת לבנות אותה בהתאמה לשטח יש לצקת את הבטון לאחר שמתקינים את הצנרת ובונים את חדר המכונות. לבריכת בטון נדרש היתר בניה של הרשות המקומית וזמן ההתקנה שלה ארוך. עם זאת, היא עמידה לשנים רבות וניתן לחפות אותה ביריעות pvc, פסיפס, טיח צבעוני או קרמיקה. הבריכה מתאימה לבתים חדשים מכיוון שיש לחפור עמוק בשטח ולא תמיד זה מתאים לבתים קיימים מבחינת התשתיות כמו חשמל וביוב. ניתן אף לבנות ג'קוזי בנפרד או כחלק מהבריכה ולהשתדרג הן מבחינת הנראות והן מבחינת הנוחות.

 

2 – הבריכה המתועשת

את הבריכה המתועשת בונים מפאנלים מיוחדים שאותם מצפים ב-pvc או בוויניל בהתאמה אישית ובכל צורה. היא זולה יותר מבריכת הבטון, התקנתה מהירה ואין צורך בהיתר בניה. הבעיה היא שבמידה ויש קרע בציפוי הוויניל או ה-pvc המים בבריכה יתרוקנו ויהיה צורך להחליף את הציפוי. מבחינת עמידות היא פחות יעילה מבריכת הבטון כי היא עלולה להתעוות במהלך השנים. עם זאת הקונסטרוקציה שלה נבנית בצורה חדשנית כדי למנוע תזוזה של הקרקע וניתן לעצב אותה בצורות ובטקסטורות שונות.

 

3 – בריכה מפיברגלס

בריכת שחייה מפיברגלס היא הבולטת ביותר בטרנדים החדישים של 2021. היא מגיעה כמעט מוכנה במלואה בכל גודל ובכל צורה. יוצקים אותה מעל פני הקרקע או מתחת לקרקע כאשר הדופן שלה עשוי מזכוכית עבה שמונעת את השקיעה שלה. מבחינת המחיר היא הזולה ביותר. ההתקנה שלה מהירה ואין צורך לצפות אותה. ניתן להזמין את הבריכה עם החיפוי הסטנדרטי או לצפות באבני פסיפס וכד' ולצבוע את הפיברגלס. מבחינת עמידות יש לה יתרונות לשנים רבות מכיוון שהיא חזקה ויציבה. גם העמידות שלה לכימיקלים מעולה. על מנת להתקין אותה יש צורך במומחים שיאזנו אותה כי שלא תקבל עיוותים במהלך השנים. גם בסוג בריכה זה אין צורך בהיתר בניה מיוחד והיא קלה לניקוי ולתחזוקה. ניתן אף להכניס לה תוספות כמו: תאורת לד, סילוני מים, ג'קוזי ועוד.

 

4 – בריכת האינטקס

זוהי הבריכה הזולה ביותר שניתן להרכיב באופן עצמאי ללא היתר או התקנה מורכבת. קונים אותה בחנויות צעצועים ומרכיבים לבד את הצינורות, יריעות ה-pvc שכבר מוכנות עם המשאבה והפילטר. אין צורך לחפור באדמה ובמידה והיא אינה בשימוש תמיד ניתן לקפל אותה ולאחסן. עם זאת יש לה לא מעט חסרונות. רמת הגימור שלה פשוטה ומבחינת הנראות היא לא ניתנת לעיצוב מיוחד ומגיעה במידות סטנדרטיות ובצורה מלבנית בלבד. היא אינה עמידה לזמן ארוך ומערכת הסינון שלה לא מספיקה כדי לסנן את המים ולפיכך יש לקנות פילטר נוסף.

 

צלילה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram