נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

המטבח יוצא החוצה, גרילים מדורות גן ומטבחי גינה

בר

בתקופת הקורונה והשהות הארוכה בתוך הבית, כולנו הבנו עד כמה חשוב להשקיע בגינות ובחצרות של הבתים שלנו.

הגינה היא כבר מזמן לא רק המעטפת של הבית אלא מהווה מוקד פעילות משמעותי בפני עצמו.

אנחנו כאן כדי להציג לכם מספר אפשרויות שיכולות לשדרג את הגינה שלכם בצורה משמעותית.

 

ציוד לגינה

כאשר אנחנו באים לקראת בחירת ציוד לגינה, עלינו להבין קודם כל מה חסר לנו בגינה שלנו ולאור זאת מה הציוד שבו אנחנו מעוניינים. אם הרצון שלנו הוא לשנות את העיצוב של הגינה, הפריטים שאותם נבחר יהיו רהיטי גן מסוגים שונים ששמים דגש על עיצוב ודקורציה. מנגד, אם אנחנו רוצים להפוך את הגינה שלנו למוקד פעילות, הציוד שייבחר צריך להתאים לפעילות הזו.

כאן https://www.brz.co.il תוכלו לרכוש מגוון רחב של מוצרים לגינה שלכם, לא משנה מה הצורך שלכם. בינתיים, נציג לכם מספר מוצרים שיכולים לשדרג את הגינה שלכם בצורה משמעותית.

 

מטבחי גינה

במזג האויר הישראלי, רוב חודשי השנה הגינה בהחלט מהווה מקום נהדר לבילוי. אם נמאס לכם בכל פעם להוביל את האוכל מהמטבח שנמצא בתוך הבית החוצה אל הגינה, מטבחי גינה זה בדיוק מה שאתם צריכים. באפשרותכם לרכוש מטבח שמיועד לגינה שלכם, שכולל חיבור למים, ארונות אחסון, אפשרויות קירור וכמובן צלייה ובישול.

מטבחי גינה עשויים בדרך כלל מנירוסטה והם מאפשרים לכם להכין ארוחות בצורה נוחה. ברגע שיש לכם מטבח בחצר כל התהליך של הכנת האוכל כלל לא צריך להיות בתוך הבית וכך נחסך מכם הרבה מאוד לכלוך. בנוסף, המטבח מאפשר לכם ליצור מקום נוסף שבו אתם יכולים לבשל בעת הצורך.

 

גריל

ארוחת 'על האש' איכותית היא אחד הבילויים האהובים ביותר על משפחה ישראלית. אם יש לכם גינה, הבילוי הזה יכול להפוך להיות קל הרבה יותר ממה שחשבתם. במקום להכין את המנגל שעות מראש ולהשקיע זמן יקר בהדלקה שלו, כל מה שאתם צריכים זה גריל איכותי. הגריל יאפשר לכם תוך כמה דקות להכין את הבשר בצורה מהירה ויעילה.

 

מדורות גן

אם עד עכשיו דברנו על דברים שקשורים לעולם של האוכל, חשוב לזכור שצריך להשקיע גם במראה של הגינה, ומדורות גן הם בדיוק האמצעי לכך. מדורות גן יכולות להגיע בתוך שולחן עם שקע, או בתור גוף עצמאי והן מאפשרות לכם להבעיר אש בגינה בלחיצת כפתור. האש הזו כמובן נועדה לחמם אתכם, אך כמובן שאי אפשר להתכחש לכך שמדובר בתוספת עיצובית משמעותית לגינה.

 

לסיכום

הגינה שלכם יכולה בקלות לעבור שדרוג משמעותי ולהפוך להיות מוקד פעילות מרכזי של הבית. כל מה שאתם צריכים זה רק להחליט מה בדיוק אם רוצים לקבל מהגינה שלכם, ולבחור את האמצעי המתאים. בחירה במוצר הנכון יכולה להעניק לגינה שלכם יתרונות שלא חשבתם שקיימים בה.

חלל מעוצב

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לבית ולגינה