נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

ויאגרה פארם – פתרונות לאימפוטנציה

ויאגרה פארם

אימפוטנציה או בשמה העברי אין אונות היא תופעה של הפרעה בתפקוד המיני. גברים הסובלים מכך אינם מגיעים לזקפה מלאה על מנת לבצע חדירה בקיום יחסי מין, או זקפה הנשמרת לאורך האקט המיני. כאן ריכזנו עבורכם את כל הפתרונות לאימפוטנציה.

 

מתי מתרחשת זקפה?

הזקפה מתרחשת במצב הורמונלי תקין על ידי גירוי מיני המגיע בעיקר ממגע או פנטזיה מינית ולעיתים מגירוי באמצעות מכשירים שונים. כלומר, היא מושפעת ממצב פיזי ונפשי. שרירי הפין וכלי הדם מתכווצים ומקשיחים את איבר המין כאשר המשפיע העיקרי הוא העצבים, זרימת דם תקינה לאיבר המין ומצב נפשי טוב.

העורקים שמקבלים חמצן מגבירים את לחץ הדם ובעת הגירוי המיני מייצרים זקפה. האנזים האחראי לכל האירוע הזה הוא PDE5 שמפרק את האנזים CGMP על מנת שיישאר בתא לזמן ארוך וייצור את הזקפה. כאשר יש שיבוש ביצירת האנזים אין עוררות של זקפה או יכולה להיות תופעה של שפיכה מוקדמת או הפרעה תנועתית. כיום ישנם פתרונות לאימפוטנציה שמשפיעים על הזקפה ומחסלים את ההפרעות הללו.

 

מי עלול לסבול מאימפוטנציה?

על פי מחקרים רפואיים יותר מ-150 מיליון גברים סובלים מאימפוטנציה בכל גיל. למרות זאת, המצב השכיח ביותר הוא אזור גיל 50 ומגיל 70 ומעלה. בארץ בכל שנה ישנם כ-70 אלף גברים שסובלים מאימפוטנציה, אך רק כ-20% מהם פונים לעזרה. הסיבות לאימפוטנציה יכולות להיות נפשיות או גופניות. למשל, עקב דיכאון או חרדות, מחלות כמו סוכרת ומחלות לב, בעיות נוירולוגיות, בעיות בזרימת הדם, הפרעות הורמונליות, מחלות מטבוליות, הפרעה במערכת העצבים, עקב ניתוחים או פגיעות באגן, עקב מחלות ממארות, עקב השמנה או יתר צריכת אלכוהול, נטילת תרופות המשליכות על התפקוד המיני ומחלות כרוניות.

 

הפתרונות לאימפוטנציה

כדורים טבעיים – מדובר על כדורים מהרכב צמחי, עשירים בוויטמינים ומינרלים ללא תופעות לוואי שהם הפתרון היעיל ביותר למלחמה באימפוטנציה וללא צורך במרשם רפואי.

כדורים כימיים – ההרכב הכימי של הכדורים מסייע ליצירת זקפה אך יחד עם זאת יש להם תופעות לוואי כמו כאבי ראש והסמקת יתר וסכנות להיפגע בראייה ולהתעלף.

טיפול נפשי – במידה ומדובר על דיכאון או מחלות נפש ניתן סיוע נפשי.

תרופות הורמונליות – גם הן עלולות לגרום לתופעות לוואי ולשינויים הורמונליים בגוף.

ניתוחים – באמצעות השתלת תותב לאבר המין או ניתוח לשחזור זרימת הדם או למניעת דליפת דם לוורידים.

שיטות אחרות – הזרקות, משחות ליצירת זקפה, טבעת חוסמת או טיפולים פומיים.

 

מהו הפתרון היעיל ביותר לאימפוטנציה?

כיום הטיפול הטוב והמומלץ ביותר היא הוויאגרה הטבעית. היא מורכבת מחומרים טבעיים כמו: שיבולת שועל, דמיאנה, גינקו בילובה, דקל ננסי, ארגינין, פירות יבשים וצמחי מרפא אחרים. מדובר על צמחים עשירים באבץ המעורר חשק מיני ושומר על תאי הזרע, על ויטמין E שמסייע לזרימת הדם ועל ויטמין B3 שמוריד מתח ולחץ לפני ובמהלך האקט המיני.

ויאגרה פארם

 

 

 

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא למבוגרים