נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

זמן העבודה לאיטום גג

קיר עם רטיבות

החורף מגיע ואיתו הצורך באיטום גג.

במשך כל השנה הגג שלנו חשוף לכל מיני מפגעים שונים, אשר קשורים הן במזג האוויר המשתנה, הן בהצטברות של חפצים שונים על גבי הגג, ענפים, זרדים ועוד.

כמו כן, הגג עובר תהליך של התיישנות, ולכן עם הזמן הוא עלול לאבד מאיכותו, ובהתאם תפקודו ייחלש.

מכורח הנסיבות האלו, כדאי אחת לכמה שנים לבצע איטום גג, שיוכל להבטיח שאתם מוגנים מפני הגשמים ההולכים וקרבים.

אז מהו זמן העבודה לאיטום גג ומהו דורש בדיוק? בואו נבדוק יחד.

 

איטום גג – איך זה קורה?

איטום גג הוא היום אחד מהתחומים היותר מפותחים בעולם הבניין. אם בעבר הוצבו בפנינו רק אלטרנטיבה אחת או שתיים לעניין, הרי שהיום איטום גג יכול להגיע בצורות שונות כמו זפת, חומרים ביטומניים, חומרים צמנטיים וכו'. כל אלו עומדים היום בתור פתרונות מעולים שמסייעים לאיטום גג להתרחש בצורה המיטבית, ולהצליח למנוע את חדירת מי הגשמים פנימה.

השיטה לאיטום גג נבחרת על ידכם ועל ידי קבלן האיטום בצורה משותפת, שלוקחת בחשבון משתנים כמו מצב הגג, סוג המבנה, שלב האיטום בשנה ועוד.

 

מתי מומלץ לבצע איטום גג?

איטום גג היא פעולה שכדאי לבצע עוד לפני שהחורף מתחיל, ולמה? ובכן, מדובר כאן על כמה נסיבות עיקריות שכדאי להבחין בהן:
1. הביקוש לאיטום גג בעונת החורף הוא הרבה יותר גבוה, משום שהרבה אנשים מגלים בשלב מאוחר מדי שהם מתמודדים עם נזילה. לעומת זאת, הזמנת איטום גג בימי הקיץ תבטיח זמינות גבוהה של קבלן האיטום, ותוכל לסדר אתכם עוד לפני שהבלאגן הגדול של החורף מתחיל.
2. חבל להגיע למצב שבו המכה מקדימה את התרופה. עדיף לא להגיע למצב שבו המים מחלחלים לתוך הדירה שלכם, ולהתמגן מראש עם איטום גג.

 

זמן העבודה לאיטום גג – האם מדובר על כמה שעות? כמה ימים?

זמן העבודה לאיטום גג הוא זמן שישתנה בהתאם למאפיינים השונים של הגג, וכמובן בהתאם לעונה שבה הוא מתבצע. איטום גג יכול לקחת כמה שעות, אבל ברוב המקרים מדובר על עבודה שתתפרש על פני כמה ימים. כאמור, ככל שתזמינו איטום גג בטיימינג מוצלח יותר מבחינת תנאי העבודה אופטימלים, ככה תוכלו להבטיח עבודה מהירה יותר, וכמובן שבהתאם גם זולה יותר.

 

איך אפשר להזמין איטום גג לבית שלי?

איטום גג הוא שירות שניתן היום על ידי מגוון ענק של חברות איטום ברחבי הארץ, אבל כדאי לכם להבטיח שאתם בוחרים בחברה הטובה ביותר. חברת איטום גגות טובה ומקצועית תחזיק גם באתר אינטרנט שיפרט לכם על כל סוגי איטום גג הקיימים היום, כמו גם תתן לכם אפשרויות איטום נוספות שקשורות במרפסת, בקירות ועוד. היכנסו לאתר האינטרנט www.k-h-azrad.co.il ובחרו את החברה המושלמת עבורכם.

 

רעפים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי מקצוע
הזדמנויות עסקיות
מה זה Tax ID ומתי צריך אותו?

ארה"ב נחשבת למעצמת כלכלה עולמית, המושכת אליה אנשים רבים מכל רחבי העולם למטרות עבודה ו/או עסקים, כאשר מלבד ההזדמנויות