נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

מה כוללת חבילת אבטחה של משלחות וכיצד זה מתבצע?

איש אבטחה

אתם זקוקים לשירות של אבטחת משלחת כי מגיעים אליכם אנשי עסקים חשובים? או שאולי אתם אחראים על אירוע פוליטי חשוב שתרצו להעניק בו שירות מיוחד למשלחת שמגיעה? אם כך, כדאי לדעת שיש כזה דבר שירות כמו אבטחה למשלחות והאמת היא, שלא כדאי לוותר על כך.

שירות לכל אורך הדרך

הרבה פעמים מה שנרצה לעשות כאשר מגיעה אלינו משלחת של אנשים מכובדים או חשובים, זה לא רק לשמור על אבטחתם, אלא גם לתת להם שירות טוב, אדיב ומקצועי. לכן, כאשר אתם חושבים על הזמנת שירותי אבטחת משלחות, כדאי יהיה לבדוק במי בדיוק אתם בוחרים לביצוע המשימה ומה השירות כולל. לרוב השירות כולל ליווי מקצועי כבר מהרגע הראשון כאשר אנשי המשלחת מגיעים לנתב"ג. משם ילוו אותם לעבר בידוק מהיר וגם ידאגו לאסוף עבורם את כל המזוודות והכבודה שצריך. בצורה כזאת אנשי המשלחת יוכלו להיות מרוכזים במה שחשוב באמת, כלומר, בהגעה נינוחה לפגישות החשובות שלהם עמכם בארץ.

מאבטח מקצועי

מאיזו חברה כדאי להזמין שירות כזה?

בישראל עובדות מספר חברות שמציעות שירותי אבטחה מקצועית למשלחות, כך שניתן להבין מדוע יש לכם דילמה לגבי השאלה באיזו חברה לבחור. ברוב החברות שעוסקות בתחום הזה עובדים מאבטחים מקצועיים שהם יוצאי יחידות מובחרות בצה"ל, כך שאם יש משהו בטוח, זה שיש לכם על מי לסמוך. עם זאת, ההבדלים בין החברות השונות שמציעות שירות כזה יכולים לבוא לידי ביטוי ברמת האדיבות והשירות. לכן, אם חשוב לכם שחברי המשלחת שמגיעים אליכם ירגישו בנוח וגם יתרשמו לטובה מהשירות, כדאי יהיה לבדוק במי אתם בוחרים למשימה. נסו לברר כל מה שאתם יכולים אודות החברה שתיתן לכם את השירות הרצוי, כמו לדוגמא: מה כלול בחבילה שעליה אתם משלמים? האם לקוחות אחרים יצאו מרוצים? והאם רמת האבטחה שמציעה החברה באמת גבוהה?

כמה עולה שירות בתחום?

אבטחה של משלחת זה לא דבר זול, וזה נכון בין אם מדובר על משלחת של שלושה אנשים ובין אם יש הרבה יותר חברי משלחת. לכן אפשר להבין מדוע גם הנושא של המחיר מטריד אתכם, ממש כפי שאם הייתם לוקחים משכנתא שלישית, הייתם רוצים לשלם על כך ריבית סבירה. לכן יש טעם לפנות אל כמה חברות שמציעות שירותי אבטחה למשלחות, להסביר לאיזה סוג של שירות אתם זקוקים ולקבל הצעות מחיר. כאשר משווים בין כמה הצעות מחיר ניתן להתמקח, לנסות לקבל הצעה טובה יותר או פשוט לבחור בהצעה הכי משתלמת שיש. מצד שני, רגע לפני שאתם בוחרים בחברת אבטחת המשלחות שאצלה ההצעה היא הכי אטרקטיבית, כדאי יהיה לבדוק האם זו חברה מקצועית או לא. אל תתפשרו על רמת השירות כי בסופו של דבר, השירות שיקבלו חברי המשלחת יקבע את דעתם על הביקור בישראל באופן כללי ועליכם באופן אישי.

עוד מידע בנושא תקבלו כאן: http://www.notary4u.co.il

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא דיגיטל