חולם ליצור סינגל? המדריך השלם לזמר המתחיל

מאז שאתה זוכר את עצמך כל מה שרצית היה להיות זמר ולהיכנס לתודעה הציבורית? אם כך, ברור מדוע אתה צריך לעשות כל מה שביכולתך כדי להגשים את החלום הזה ולהפוך אותו למציאות. אומנם זו לא הולכת להיות דרך קלה, אך בהחלט יכול להיות שאתה יכול להצליח, אז למה שלא תנסה זאת? אם אתם חולם ליצור סינגל שאנשים לא יפסיקו לשמוע, כדאי שתדע שלמרות שיש לך בבית את כל הטכנולוגיה, אין כמו אולפן הקלטות. אם יש משהו שמאפיין את הקהל הישראלי, זו ההבנה שלו במוזיקה, שכן כבר בתו הראשון ניתן להבין האם מדובר על הקלטה מקצועית או לא. לכן אתה לא יכול לקחת סיכון מיותר בתחום הזה ובהחלט כדאי שתפנה לאולפן הטוב ביותר שיש.

שיר חדש

איך מפרסמים את הסינגל?

אם בעבר הדרך היחידה כמעט שהייתה לזמרים לפרוץ לתודעה הייתה בעזרת תחנות הרדיו השונות, הרי שהיום זה לא כך. בימינו כל אדם יכול גם לשבת בבית שלו, אחרי שהוא הקליט סינגל, ופשוט לפרסם אותו בעזרת האינטרנט. אחת מהפלטפורמות הכי טובות ומתאימות שיש לכך היא כמובן היוטיוב, אז למה שלא תנסה זאת? מה שכן, אם חלמת לרגע שתעלה את הסינגל שלך ליוטיוב ומיד כל העולם יכנס ויקשיב לשיר, כדאי שתדע שבמציאות זה לא בדיוק עובד כך. בפועל צריך להשקיע בפרסום ובקידום הקישור שלך, מה שאומר שכדאי יהיה לפנות אל אנשי המקצוע שמומחים בתחום הזה.

אל תתבייש לקדם את עצמך

אם אתה מאמין במה שאתה עושה ואם, אחרי ההקלטה, ברור לך שהסינגל שלך זה הדבר הבא, אתה חייב להשאיר את הבושה בצד. זה אומר שאתה יכול להרגיש חופשי לפרסם את הקישור לסינגל שלך, לשלוח אותו. לאנשים ובנוסף, בהחלט כדאי יהיה לנסות לשלוח אותו גם לרדיו. אתה לא יודע איפה נמצאת הדלת שלך אל עולם התעשייה בישראל ולכן אין סיבה לוותר על כך אופציה שקיימת. זה ידוע שאחד מהדברים הכי חשובים שמובילים להצלחה, בתחום הזה ובתחומים אחרים, זו נחישות, אז למה אתה מחכה?

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ווילה
מדריכים והמלצות
מדריך לעיצוב מודרני

רוצים לעצב בצורה אחרת ושונה את הבית שלכם? עברתם דירה ואתם רוצים, אחת ולתמיד, לגור במקום יפה ומעוצב? עיינו במאמר שלפניכם, הוא כולל מספר טיפים חשובים הנוגעים לעיצוב מודרני. הכינו

טבלת
מדריכים והמלצות
איך מתפעלים את המערכת בשעת הפסקת חשמל?

אתם מתלבטים האם גם בדירה שלכם כדאי יהיה להתקין מערכת של חימום תת רצפתי? תוהים האם זו יכולה להיות בחירה נוחה שתהפוך את החיים בבית לנעימים יותר גם בימים הקרים?