חזי חיים מדבר על ההדחה מבית האח הגדול בערוץ הבידור

מה יש לחזי חיים לומר על החיים בבית האח הגדול? מתברר שהרבה. עם הדחתו המפתיעה של אחד הדיירים הבולטים של העונה וגם מי שסומן כפייבוריט שיכול אפילו להעפיל לגמר, מדבר חזי על הדרך שעבר בבית המפורסם במדינה, מגלה מה דעתו האמיתית על הדיירים בבית וגם קצת מהתוכניות שלו לעתיד.

 

גבירותיי ורבותיי: הפתעה

ההדחה של חזי חיים מהעונה השמינית של האח הגדול גררה הלם כללי בבית ומחוצה לו. מתוך 16 דיירים בשבוע השלישי לתוכנית, הועמד חזי על ידי 5 דיירים להדחה וזכה למספר ההצבעות הנמוך ביותר בסיום הערב. מעבר להלם הרב ששרר בבית עצמו בעקבות ההפתעה המוחלטת, גם הקהל הגיב ברשתות החברתיות בתחושות דומות. חזי שהיה לאחד הדיירים הפעילים, הכריזמטיים והמרכזיים ביותר בקבלת ההחלטות בבית עזב וכעת תחושת ההחמצה מורגשת היטב.

ערוץ הבידור שקיים עמו ראיון, לא הופתע לגלות שגם חזי עצמו די הופתע מההדחה אבל לוקח אותה בהחלט בחיוך ובאווירה טובה. למעשה, אפילו מנחי התוכנית ארז טל וקורין גדעון הודו שמדובר בתרחיש שאף אחד לא ציפה לו. מה שפחות מפתיע, הוא העובדה שאם דרכו של חזי בתוכנית הייתה נשמרת והוא אכן היה שורד את ההדחה, הדברים בבית היו מתפתחים באופן מעניין בהרבה. לדבריו: "מה שצריך לקרות יקרה" ושבכל זאת צריך להמתין ולראות כיצד הבית המפורסם ממשיך להתנהל.

מה חזי חיים חושב על הדיירים האחרים בבית?

ועם זאת, אין ספק שחזי עצמו היה זה שהוביל לפיצול הבית בעקבות משימת הבחירות ובכך הותיר את חותמו גם על העתיד של משתתפי התוכנית. לדעתו על יחסי הכוחות בבית, השיב חזי ואמר: "עדיין יהיו שתי קבוצות ושבוע הבא כבר לפי דעתי לא יהיה תקציב, אז יתחיל ממש הקרנבל". הדברים נאמרים בעקבות נטילת המושכות של חזי לעניין התקציב השבועי וקיתונות הביקורת שחווה על כך, בייחוד מאינדל. לדעתו, שם ברדוגו וכוכב ספן יהיו מעורבים באותו "ברדק". זאת למרות שאת שם הוא אוהב מאוד על אף דעותיו המנוגדות לו והודות לאיבוד הסבלנות שחוותה כוכב בשבוע האחרון שבו היה נוכח.

על המתמודדת עדן סבן שבינה ובין חזי התחילו להתפתח ניצוצות אהבה אמר: "היא ילדה מדהימה ואני מאוד אוהב אותה ואני מאמין גם שהיא יכולה להגיע רחוק". על יחסיהם לאחר התוכנית השיב שאינו יודע לאן הדברים יתפתחו אם בכלל. למרות שהפגינו רומנטיקה עדינה ורגישה על המסך, חשף חזי ברגע ספונטני בפני עדן את הקושי שלו להתאושש מזוגיות קודמת וארוכה שהתפרקה. למראייני ערוץ הבידור הוסיף שליבו עדיין שבור מאותה פרידה ולכן הוא לא ממהר ליצור זוגיות חדשה. בהמשך הראיון ניבא את ניסיונותיו של אינדל לחזר אחרי עדן והוסיף: "אם יהיה עניין, אז מה שעושה טוב. רק מה שעושה טוב".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram