נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כוכבי היוטיוב שעשו לנו את שנת 2018

מחשב נייד

כולנו מודעים לכך שמאז שהטכנולוגיה נכנסה לחיינו בצורתה הנוכחית, הכול השתנה. אם, לדוגמא בעבר זמרים היו צריכים להילחם על דעת הקהל ועל הפרסום שלהם בעיקר דרך הרדיו, הרי שהיום זו כבר לא הדרך היחידה. למעשה יש לא מעט כוכבים עולים שיצרו את עצמם יש מאין בעזרת פלטפורמות נפלאות כמו יוטיוב, כך שברור מדוע כל ילד בישראל חולם היום להיות מפורסם. יתרה מכך, אם חשבתם לרגע שהיוטיוב עוזר רק בפרסום, התשובה לכך שלילית, שכן בימינו ניתן ליהנות גם מהכנסה משמעותית ביותר בעזרת אפיק שכזה. מה שכן, מדהים לראות כיצד כל חוקי המשחק שהכרנו השתנו, שכן בשנת 2018 למעשה הכוכב העולה של היוטיוב, אשר הרוויח לא פחות מ 22 מיליון דולר, הוא מבקר צעצועים בן 7! משמעות הדברים היא שהכול אפשרי, השמיים הם הגבול וכל מה שצריך זה להעז, לנסות ולחשוב מחוץ לקופסא.

מדריך יוטיוב

האם כל אחד יכול להיות כוכב יוטיוב?

התשובה לשאלה הזאת מורכבת. אומנם, מצד שני, התשובה כמובן חיובית, כי חלק ממה שיפה ביוטיוב זה שהוא פתוח לשימוש של כולנו. כלומר, על זמר אנונימי יכול מכפר קטן בכל מקום בעולם יכול להתחיל להעלות שירים שהוא הוציא ליוטיוב וביום אחד הוא יכול להפוך להיות הדבר הבא. עם זאת, כמובן שבפועל הדברים לא כל כך פשוטים, כי אם זה היה כל כך פשוט, כולנו היינו מרוויחים מכך הון. חשוב לדעת שממש כפי שקורה בכל תחום אחר, גם כאשר אנחנו מדברים על כוכבי היוטיוב השונים, צריך, לפני הכול, כישרון. דעת הקהל, בסופו של דבר, לא משקרת, שכן אנשים אוהבים אנשים מוצלחים, מוכשרים, מקוריים, מצחיקים, ואם אפשר גם יפים. לכן ברור מדוע יש בעולם רק מספר כוכבים מצומצם בתחומים שונים ביוטיוב ולא כל אדם שמעלה משהו לרשת באמת זוכה לאינספור כניסות שהופכות אותו לעשיר.

למה כדאי לשים לב כשרוצים לפרסם משהו ביוטיוב

האמת היא שיש לא מעט פרטים שכדאי לקחת בחשבון אם חושבים לפרסם משהו בפלטפורמה הזאת. ראשית, צריך להכניס את הקישור בצורה נכונה ולמקום הנכון ושנית, חשוב גם לקדם אותו כמו שצריך. ממש כפי שבתחומים אחרים באינטרנט צריך להשקיע בקידום, כך קורה גם ביוטיוב. נדירים מאוד המקרים שבהם מישהו העלה סינגל ליוטיוב ומיד נכנסו אליו אינספור אנשים מכל העולם. לכן, במידה וכבר עשיתם כמה צעדים ואתם תוהים עכשיו כיצד להפוך את הקישורים שלכם ללהיטים שאי אפשר להתעלם מהם, כדאי שתשקיעו גם בפרסום. זה אומר שתוכלו לפנות אפילו אל חברות של קידום באינטרנט ולהזמין מהן שירות. אף אחד לא יכול להבטיח לכם שגם אתם תהפכו להיות להיט גדול ביוטיוב, אך אם זה חשוב לכם ואם זו השאיפה שלכם, למה שלא תנסו זאת?

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים
קוסם מקצועי
5 טיפים להזמנת קוסם ילדים

כשזה מגיע לארגון אירוע בלתי נשכח לילדים, הזמנת קוסם ילדים יכולה להוסיף מנה נוספת של פליאה והתרגשות. עם זאת,

הצגות שאת
3 הצגות שאתם חייבים לראות

בתקופה האחרונה אנו שומעים חוות דעת חיוביות רבות מצד מכרים שחזרו מהצגות שונות ברחבי הארץ. עובדה זו גרמה לנו

לופטים
לופטים במרכז הארץ

בתקופה האחרונה עלה הביקוש להזמנת לופטים במרכז הארץ. יש מי שטוענים שהשינויים שהגיעו בעקבות הקורונה גרמו לעלייה בביקוש, בזמן