נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כיצד בוחרים רואה חשבון?

רואת חשבון

אתם פותחים עסק או חברה בע"מ ואתם מחפשים רואה חשבון? לבחירת רואה חשבון מומחה חשיבות רבה על ריווחיות העסק. לרואה החשבון תפקיד רב ערך בניהול חשבונות העסק. הוא יסייע לכם למלא את הדוחות כנדרש, למלא הצהרות הון ולהתמודד בכבוד מול משברים עסקיים צפויים. אין ספק כי לבחירת רואה חשבון מומחה ישנה השפעה ישירה על ההתנהלות הכלכלית של העסק שלכם. כאן ריכזנו עבורכם מידע שיסייע לכם בבחירת רואה חשבון מומחה לצרכים העסקיים שלכם. אז איך בוחרים רואה חשבון מומחה ומתאים?

 

מחפשים המלצות על רואה חשבון קרוב

כדאי שרואה החשבון אליו אתם פונים, יהיה נגיש אליכם. אם אתם גרים באשקלון לדוגמא, חפשו רואה חשבון בדרום. התעניינו אצל חברים בעלי עסקים על רואי חשבון שונים, נסו להבין ממי מרוצים יותר או פחות, מיהו רואה החשבון עליו יש הכי הרבה המלצות וכו'. מצאתם אחד כזה באשקלון? עוד יותר טוב! הרי אם אתם גרים באשקלון, רואה חשבון באשקלון יחסוך לכם נסיעות למשרד שלו.

על חשיבות המיקום של רואה החשבון יש מי שיטיל ספק. בפרט כאשר עולם הדיגיטל מפותח ויש כלי תחבורה נגישים שלא כבעבר. אך אם אתם כאלו האוהבים לפגוש את האדם מולו אתם עובדים, שימו דגש גם על מיקום. ערכו רשימה של רואי חשבון באזור העסק שלכם.

 

בוררים אחר רואה חשבון מקצועי בתחום שלכם

אם אתם מחפשים רואה חשבון כדי לפתוח חברה בע"מ לדוגמא, חפשו רואה חשבון שמומחה בניהול חברות בע"מ מבין רשימת המועמדים שערכתם. לכל רואה חשבון ניסיון אחר. העדיפו שהניסיון יהיה בתחום בו אתם צריכים אותו. כך תדעו שאתם מקבלים איש מקצוע מנוסה בתחום. בררו על רואה החשבון אם הוא מתעסק עם עוד לקוחות בהיקף שלכם או שזו לו הפעם הראשונה בה הוא הולך לקבל עבודה בהיקף שכזה.

 

רואה חשבון שנותן שירות אדיב

אתם לא רוצים להרגיש שעושים לכם טובה בעצם הטיפול בתיק שלכם… מסיבה זו חשוב לחפש רואה חשבון שנותן שירות אדיב יעיל ומקצועי, בסבר פנים יפות. מבלי שתרגישו שאתם מטריחים אותו בבקשותיכם. כדי להתרשם משירות המשרד, תוכלו לקרוא דירוגי גולשים בגוגל על בעל המקצוע, תוכלו להתעניין אצל חברים ואפילו…

להרים טלפון לרואה החשבון ולקלוט את הנימה שבין המילים. אין סיבה לפנות לאיש מקצוע, מקצועי ככל האפשר, כל עוד והוא לא משקיע ביחסי אנוש שפויים. יש מספיק רואי חשבון מקצועיים ואם אחד לא מתאים, פנו לחברו. אתם תגיעו לאחד כלבבכם וזה יהיה הרווח שלכם.

 

מה חשוב לדעת לפני בחירת רואה חשבון?

חשוב לזכור כי מבחינת מחיר, ניתן לנהל משא  ומתן להוזלת המחיר. אין סיבה לא לעשות זאת. בנוסף לכך, חשוב לא להתפתות לחתום על חוזה ארוך מול רואה החשבון שלכם. אפשרו לעצמכם להחליף רואה חשבון ברגע שתרצו. בהצלחה.

רואת חשבון

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא פיננסים
תכנון פרישה
הכל תכנון הפרישה שלך

תכנון פרישה הינו תהליך מורכב ורב פנים הדורש שיקול דעת והכנה ארוכת טווח. זה כולל הערכת יעדים פיננסיים, הערכת

בית ומטבעות
הכל על עסקים למכירה

לפני כמה ימים פורסמה במהדורת החדשות המרכזית של ערוץ מוכר כתבה מרתקת על מודעה שהציגה עסק למכירה במחיר זול

פנסיה תקציבית
מה היא פנסיה תקציבית?

פנסיה תקציבית היא חלום של כל אחד מאיתנו. בעבר פנסיה זו הייתה נהוגה בישראל ועובדי שירות המדינה היו נהנים

לחיצת יד
2 השלבים לפטור ממס הכנסה?

כשהבנו שאנחנו זכאים לקבלת פטור ממס הכנסה, היה לנו ברור שנצטרך לעבור לפחות 10 שלבים מורכבים כדי שנוכל להגיע

החזר מס
כמה עולה החזר מס בממוצע?

החזר מס הינו הזכאות שלכם לקבל כסף בחזרה במידה ושילמתם למס הכנסה יותר ממה שהייתם אמורים לשלם. אומנם לעיתים