נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איך לדעת מה המידה של הדלתות לתאי שירותים ציבוריים

שירותים ציבוריים

הקמה של תאי שירותים ציבוריים זה לא עניין של מה בכך. מדובר בתהליך שמצריך היכרות עם תקנים שנקבעו מראש. מדריך זה עולה לאתר, במטרה להעלות את המודעות לנושא החשוב ולאפשר לכם לבצע את ההתקנה בראש שקט. הישארו כאן ותגלו איך תוכלו לדעת מה המידות המתאימות? מי יכול לסייע לכם? ואיך תוכלו לבצע רכישה איכותית?

 

כדאי להכיר – התקנים

כאמור, המידות של תאי שירותים ציבוריים לא נקבעות באופן אקראי. שכן, במדינות מתוקנות (כמו ישראל), יש תקנים שנקבעו מראש. חשוב לציין שנהוג לחלק את מידות דלתות השירותים הציבוריים ל – 2 סוגים:

  1. תא שירותים רגיל
  2. תא שירותים שהותאם לנכים

בפסקה זו נרחיב אודות התקן של התאים ה"רגילים". אלה צריכים להיות מופרדים באמצעות מחיצות. כאשר הגודל של התא חייב לעלות על 1.26 מ"ר, רוחבו צריך להגיע למינימום 90 ס"מ והעומק 140 ס"מ ויותר.

 

התקנים לשירותי נכים

התקנה של תאי שירותים שמתאימים לנכים מחייבת היכרות עם התקנים הייעודיים. מדובר בתאים שגודלם חייב להיות לפחות 3 מ"ר, הרוחב 200 ס"מ והעומק המינימלי צריך לעמוד על 150 ס"מ. חשוב לציין שיש היצע רחב של חברות שיציעו שירותי התקנה של דלתות מסוג זה. אנו ממליצים לבצע רכישה של דלתות לשירותים- מנל בלבד. שכן, זו חברה נחשבת ומוכרת, שמספקת מוצרים איכותיים.

שירותים ציבוריים לנכים

הפרמטרים לבחירת חברת דלתות

כידוע, עליכם לפנות לחברה שנחשבת לשם דבר בתחום הדלתות לתאי שירותים ציבוריים. לשם כך, תצטרכו לבחון שזו עומדת בפרמטרים הבסיסיים הבאים:

  1. חברה בעלת בקיאות מקצועית בכל הנוגע לגודל של תאי השירותים והמחיצות
  2. קשובה לצרכים הספציפיים שיוצגו בפניה
  3. מציעה מגוון רחב של דלתות מעוצבות

 

טיפ זהב לבחירה מושלמת

אי אפשר לסיים את המדריך מבלי להציג בפניכם את הטיפ הבסיסי שיאפשר לקבל את השירות הטוב ביותר. מדובר באיסוף של חוות דעת רלוונטיות שנוגעות לתחום זה שבא לידי ביטוי באחת מהדרכים הבאות:

  • שיחות טלפון עם מכרים שביצעו רכישה דומה בעבר
  • קריאת חוות דעת שהועלו לפלטפורמות שונות ברשת

הדרך השנייה ידועה כנפוצה יותר. שכן, היא מאפשרת לכל אחד לקבל את האינפורמציה הדרושה לו, מבלי להתאמץ. נסביר שניתן לקרוא פרטים בנושא תוך גלישה ללשונית הביקורות של גוגל או באמצעות קריאת שרשורים שהועלו בפורומים שתואמים לנושא. כאשר ההמלצה היא לבדוק את טיבה של הפלטפורמה הנבחרת, כדי לוודא שזו מציגה מידע מהימן.

 

מילים אחרונות לסיום

כל אחד יכול להכיר במידות של דלתות לתאי שירותים ציבוריים. שכן, התקן קבוע בחוק ונגיש לכל דורש. כעת אתם מכירים במידע העדכני, כך שנותר לכם רק לבחור את הדלתות המתאימות מבחינת המידות והעיצוב. נאחל בהזדמנות זו שתגיעו לבחירה נכונה שתשמש אתכם לטווח רחוק.

שירותים ציבוריים צבעוניים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי