נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כך תתכננו מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת לילדכם

מסיבת יום הולדת

מסיבות יום ההולדת של ילדים הפכו להיות בשנים האחרונות להפקות גדולות ומרתקות. כל הורה לילד צעיר יודע כי עליו לתכנן מראש את יום ההולדת, כדי להבטיח שתהיה מסיבה בלתי נשכחת לילד היום הולדת ולחבריו. יצאנו לבדוק איך תוכלו לתכנן מסיבת יום הולדת בסטנדרט גבוה וחזרנו עם כל הפרטים שיאפשרו לכם לארגן מסיבה שכולם ידברו עליה בשנים הקרובות.

 

השלב ה – 1 בתכנון מסיבה בלתי נשכחת לילד: תשוחחו עם הילד ותחליטו על נושא

בשלב הראשון אתם צריכים לשבת עם ילד או ילדת היום הולדת ולשוחח עמם על המסיבה. אתם בעצם צריכים לשאול אותם אם יש להם נושא (קונספט) שהם היו רוצים שהחגיגה תהיה לפיו. סביר להניח שלילד שלכם תהיה תשובה מידית על נושא שמרתק אותם. במידה והילד לא יצליח לעלות בדעתו קונספט שהוא מתחבר אליו, אתם תוכלו להציג בפניו כמה קונספטים מוכרים, למשל:

  • דינוזאורים
  • נינג'ה
  • אבירים
  • נסיכות ועוד

תמיד אפשר גם לבחור בסרט אהוב כקונספט. מדובר בהצעה מנצחת שמתאימה לכל ילד וילדה.

ילד מסיבה

השלב ה – 2 בתכנון מסיבה בלתי נשכחת לילד: תבררו פרטים על מפעילים

בשלב השני אתם צריכים "להחזיק" בקונספט נבחר. כך שאתם צריכים ליצור קשר עם מפעיל שמתאים לקונספט זה. אם למשל בחרתם לקיים יום הולדת בסגנון נינג'ה, עליכם ליצור קשר עם מפעיל שיוכל לערוך מסיבת יום הולדת נינג'ה. המפעיל יעשה את כל העבודה עבורכם. הוא יביא את המתקנים ויפעיל את הילדים, כך שהם יוכלו ליהנות מכל רגע.

 

השלב ה – 3 בתכנון מסיבה בלתי נשכחת לילד: תכינו עוגה שמתאימה לקונספט

בשלב השלישי אתם צריכים להכין עוגה שתתאים לקונספט הנבחר. אם ניקח לדוגמא יום הולדת בקונספט של אנה ואלזה (מהסרט פרוזן), אפשר לערוך בירור על הפעלת יום הולדת נסיכות. שכן, מי שבוחרות בקונספט זה בדרך כלל רוצות להתמקד בפן הנסיכותי. אנו ממליצים לכם לערוך בירור מעמיק לפני שתבחרו בקונדיטוריה מתאימה. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים בעוגה שהיא לא רק יפה, אלא גם טעימה.

 

השלב ה – 4  בתכנון מסיבה בלתי נשכחת לילד: תעצבו את המקום בהתאם ותתחילו בחגיגה

בשלב הרביעי והאחרון אתם צריכים לעצב את מקום האירוע בהתאם לקונספט. ראוי לציין כי שלב זה מתקיים כשעה – שעתיים לפני תחילת האירוע ולא קודם לכן. העיצוב יכול לכלול תלייה של בלונים, דגלונים ושלטים שנושאים את שם הקונספט הנבחר.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת איך תוכלו לתכנן מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת. בשלב זה יש בידיכם את כל האינפורמציה החיונית שתאפשר לכם לערוך יום הולדת מיוחד שלא יישכח לעולם. נאחל לכם בהזדמנות זו שיהיה בהצלחה ושתיישמו את השלבים לפי הסדר שצוין לעיל.

מסיבת יום הולדת

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים
קוסם מקצועי
5 טיפים להזמנת קוסם ילדים

כשזה מגיע לארגון אירוע בלתי נשכח לילדים, הזמנת קוסם ילדים יכולה להוסיף מנה נוספת של פליאה והתרגשות. עם זאת,

הצגות שאת
3 הצגות שאתם חייבים לראות

בתקופה האחרונה אנו שומעים חוות דעת חיוביות רבות מצד מכרים שחזרו מהצגות שונות ברחבי הארץ. עובדה זו גרמה לנו

לופטים
לופטים במרכז הארץ

בתקופה האחרונה עלה הביקוש להזמנת לופטים במרכז הארץ. יש מי שטוענים שהשינויים שהגיעו בעקבות הקורונה גרמו לעלייה בביקוש, בזמן