נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

כללי אצבע בבחירת עדשות מולטיפוקל

קופסת עדשות

עדשות מולטיפוקל רלוונטיות עבור מי שרוצה להחליף את העדשות הרגילות שלו לעדשות שיותר מתאימות לצרכים שלו, אנשים שרוצים לעשות את ההסבה ממשקפיים בעלי מספרים שונים לעדשות דינמיות כמו עדשות מולטיפוקל, ומי

שגילה רק לאחרונה כי יש לו בעיות בראייה והחליט סוף סוף לטפל בזה.

בואו נדבר על כללי האצבע בבחירת עדשות מולטיפוקל, אם אתם אחד מהאנשים שעומדים בקריטריונים שציינו לעיל:

 

קצת על עדשות מולטיפוקל

עדשות מולטיפוקל הן עדשיות דינמיות, בעלי חלקים שונים ומובנים שמתאימים את עצמן למרחקים משתנים. העדשות האלה נחוצות בעיקר עבור אנשים אשר צריכים כמות רבה של מספרים כשזה מגיע למשקפיים.

לכן אם אתם אנשים בעלי צרכי ראייה משתנים, בין אם זה בא לידי ביטוי בנהיגה מרובה, קריאה או משהו שקשור לעבודה שלכם, ייתכן ועדשות מולטיפוקל הן העדשות שאתם זקוקים להן.

 

מי צריך עדשות ומה היתרונות שלהם

היתרון המשמעותי ביותר הוא עבור מי שצריך מספר מסוים של משקפים המשמשים אותו למשימות שונות כגון נהיגה או קריאה.

במקום שתהיה בבעלות מספר גדול משל משקפים, מה שעשוי להיות בהחלט לא יעיל, תוכלו להנות מעדשות שמספקות את כל צרכי הראייה שלכם, מבלי שתצטרכו לסגל אותם בהתאם, שכן הן דינמיות.

יש לקחת בחשבון שעדשות מולטיפוקל הן עדשות יותר יקרות מיקרות סטנדרטיות, אך האיכות והיתרונות שהן מספקות בהחלט עשויות להיות שוות את זה, זה נתון לשיקול דעתכם.

 

איך לבחור נכון עדשות מולטיפוקל:

אנחנו ממליצים לכם כמובן להתייעץ עם אופטומטריסט, שיוכל להבין עם הצרכים היום יומיים שלכם מצדיקים בכלל אחזקת מספר של משקפיים, והאם אתם באמת זקוקים לעדשות שמתאימות למספר מרחקים.

במידה וכן, תנסו כמו סוגים של עדשות בשביל לראות מה הכי נוח לכם ומספק את הצרכים שלכם.

זה יכול להיות עניין של זמן והסתגלות עד שבסופו של דבר תתרגלו לשימוש בעדשות האלו, אך לטווח הארוך זה אמור להיות בסדר. בכל מקרה, תתנסו ותראו בעצמכם אם זה מתאים לכם.

טיפ חשוב, תקנו ממקום שמעניק אחריות על העדשות, מקום בעל מוניטין ברור כעסק אופטיקה שניתן לסמוך עליו. המחירים משתנים בין עסקי האופטיקה אך בגדול כשזה מגיע לעדשות מולטיפוקל המחיר יהיה בטווח של אלפי שקלים. זה תלוי כמובן בבית העסק ובמצב הראייה שלכם.

אנחנו מקווים שהצלחנו לעשות לכם מעט סדר וכעת תגיעו מוכנים יותר לקניית עדשות חדשות. תוכלו למצוא עוד מידע נוסף ורב ברחבי האינטרנט, ברשתות החברתיות, בבלוגים השונים ובאתרים המוכרים משקפיים ועדשות.

 

העין

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בריאות