נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כל הדרכים לשדרוג הגינה במינימום מאמץ!

גן

כשבאים לשדרג את הגינה, לא תמיד יש צורך לצאת לפרויקט גינון גדול ולהשקיע זמן ומאמץ משמעותיים. למעשה, ישנן מספר דרכים מהירות וקלות להפיח חיים חדשים בגינות פרטיות. בין אם אתם בעלי בית עסוקים או סתם מחפשים שדרוגי גינה יעילים ופשוטים, הטיפים הללו יעזרו לכם להגיע לגינה מרעננת ומזמינה מבלי להזיע. באמצעות שילוב דשא סינטטי ניתן לשדרג גינה במינימום מאמץ, אבל זו לא הדרך היחידה.

 

מחליפים את הדשא לדשא סינטטי

החלפת מדשאה מסורתית בחלופות בעלות תחזוקה נמוכה  תאפשר לכם להמשיך להנות מהגינה שלכם במינימום מאמץ והשקעה. שילוב דשא קבוע בגינה, מייתרת את הצורך בכיסוח והשקיה, ובכלל, היא מפשטת את כל הטיפול בגינה.

דשא סינטטי

דואגים לשלב ריהוט חוץ

הוספת ריהוט חוץ היא דרך פשוטה להפוך את הגינה למזמינה יותר. שקלו להציב ספסל, כיסאות גן או אפילו ערסל באזור מוצל למנוחה ופנאי. ישיבה נוחה יכולה להפוך את הגינה שלכם למקום מפלט שליו אחרי יום עבודה מתיש.

 

מתקינים תאורת חוץ מותאמת

התקנת תאורת חוץ היא שדרוג מהיר ויעיל. אורות סולאריים או גופי תאורה בעלי מתח נמוך, קלים להתקנה ויכולים ליצור אווירה חמימה ומזמינה בשעות הערב. ליצירת עניין, שלבו תאורה בכדי להאיר שבילים, עצים או אלמנטים מעניינים הנמצאים בגינה שלכם.

 

משלבים צמחים ועציצים

אחת הדרכים הקלות ביותר לשדרג גינות פרטיות, היא באמצעות שילוב עציצי צמחים. ניתן למקם עציצים בצורה אסטרטגית כדי להוסיף צבע ועניין למראה הגינה. אם התחזוקה קשה לכם, בחרו צמחים שלא מצריכים תחזוקה גבוהה.

 

מקפידים על גינון וגיזום

לפעמים, קצת גינון וגיזום יכולים לשנות משמעותית את מראה הגינה. תחזוקה קבועה של הצמחים, השיחים והעצים בגינה, תשאיר את הגינה מסודרת ומטופחת במינימום מאמץ.

גינון

משלבים קישוטי גן

הוספת כמה קישוטי גן או אלמנטים דקורטיביים יכולה לשדרג משמעותית את מרחב הגינה. מגוון קישוטי הגן הוא רחב: פעמוני רוח, עמודי תאורה דקורטיביים, פסלי גן, או אפילו גמד גן צבעוני יכולים להחדיר אופי לגינה שלכם. זה המקום לשלב אמנות גן משופצת : מוזמנים לבטא את היצירתיות שלכם ולמצוא שימוש מחודש לפריטים ישנים לקישוט הגינה.

גלגלי אופניים ישנים, עץ משוחזר וחפצים אחרים יכולים להפוך לקישוטים מעניינים ומושכים את העין. ברשתות החברתיות יש סרטוני הדרכה רבים ליצירת פריטי אומנות שכאלו, תוכלו להיעזר בהם.

 

מחדשים ריהוט גן ישן

אם יש לכם ריהוט ישן שמתאים לגינה, תוכלו לבצע חידוש שלו ופשוט לצבוע אותו מחדש. כיסאות, שולחנות או ספסלים ישנים יכולים למצוא חיים חדשים בגינה. השדרוג הפשוט הזה יכול להפוך רהיטים שדהו בשמש, למשהו שנראה חדש לגמרי.

 

בסופו של דבר

עם שדרוגי הגינה המהירים והקלים הללו, תוכלו להפוך ללא מאמץ את הגינה שלכם למסבירת פנים ומהנה יותר. שינויים אלה יאפשרו לכם להפיק את המרב מהגינה במינימום מאמץ.

גן

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לבית ולגינה
תפיסת מכרסמים
לכידת מכרסמים בגינה

כולנו מכירים את הרגע הזה שבו אנו מגלים שיש מכרסם בגינה שגורם להרס של כל הירקות והצמחים שגודלו בזיעה