נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מהי בריכת אינטקס ומה היתרונות בה?

חצר

לא כולנו גרים במקום אשר מאפשר לנו לחפור בריכה בחצר האחורית, בין אם מפאת האישורים הנדרשים לכך מצד החוק, ובין אם מפאת מקום או תקציב.

למרות זאת, קיים פתרון אשר נהפך לשכיח יותר ויותר ברחבי הארץ, פתרון בדוגמת -בריכות פלסטיק חיצוניות.

בריכות אלו אשר הינן מעל הקרקע, ועלותן זולה משמעותית מאשר בריכה חפורה באדמה, מאפשרות לרבים להנות מבריכה בהיקף ונפח מרשימים אף מבלי צורך באף אישור ומבלי לתפוס מקום כאשר אין צורך יותר להשתמש בה, כדוגמת החורף.

בעקבות כך לא מפתיע לראות כי בריכות חיצוניות, ואינטקס בראשן, צצות להן כפטריות לאחר הגשם.

 

מה זו בריכת אינטקס?

אינטקס הוא מותג הבריכות מהמובילים בעולם ובשוק הישראלי בפרט, בעל חשיפת שוק ביותר מ-100 מדינות ברחבי הכדור. מה שהקנה לחברה את היכולת להתאים ולהבין את ההבדלים בין קיץ בכל מדינה והמאפיינים הנלווים לו, כגון היקף הבריכה הרצוי וגובהה. כמו כן מפעלים ענקיים אשר מחויבים לתקנים המחמירים ביותר בעולם בהיבט של כמות וסוג הפלסטיק שנמצא בבריכה.

 

מה היתרון בבריכת אינטקס על פני בריכת בטון?

היתרון בבריכת אינטקס על פני בריכה אשר חצובה באדמה טמון בגמישות ובקלילות בה ניתן להעמיד או להסיר את הבריכה. כלומר, בניגוד לבריכה חצובה אשר עומדת שם גם כאשר אינכם מעוניינים בשימוש בה, כמו בחורף לדוגמה, בריכת אינטקס יכולה להיעלם ולהופיע מעל האדמה תוך מספר דקות ספורות. בכך מתאפשר לבעל הבריכה למצות יותר מן השטח שברשותו. כמו כן, העלות של בריכת אינטקס זולה משמעותית ממקבילתה הקבועה בקרקע, וכל אלו מבלי שציינו את מסכת העינויים שעומדת בפני מי שיבקש לקבל אישורים מתאימים מן הרשות המקומית בה הוא מתגורר, אשר נדרשים בטרם חופרים בריכה בקרקע. זאת ועוד, כי באמצעות בריכות אינטקס קטנות יותר, מתאפשר גם לבעלי דירות גג או כאלו אשר יש בהן מרפסת רחבת ידיים (אם כי קיים צורך לבדוק האם המרפסת מסוגלת לעמוד בעומס המשקל), להעמיד בהן בריכה, פריבילגיה אשר כמובן לא מתאפשרת באמצעות בריכה נייחת.

 

לסיכום

במידה והנכם גרים במבנה אשר אינו מאפשר לכם חציבת בריכה קבועה, בין אם מפאת העלות אשר עלולה להאמיר לכדי – 120 אלף ש"ח, או בין אם מפאת היעדר מקום מספק לשם כך, או פשוט כי אינכם חובבי בריכות פרטיות עד כדי כך, בריכת אינטקס מהווה פתרון אידיאלי עבורכם. באמצעות הצבה של בריכה אשר ניתן בזריזות להקים ולפרק, תוכלו להנות מחווית הקיץ מבלי להיאלץ להתמודד עם כל החסרונות אשר נלווים להקמת בריכה שכזו במחוזותיכם. חסרונות כמו רישיונות, סכנות בנייה אשר עלולות להתגלות כאשר חופרים מתחת לקרקע, תחזוקה שוטפת של בריכה, והחשש שמא יום אחד תתחרטו שהקדשתם נתח כה משמעותי משטחם הפרטי לטובת נכס אשר לא נעשה בו שימוש תכוף דיו.

 

חלל מעוצב

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לבית ולגינה