נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

מצברים מומלצים למכוניות מבית שנפ – הבחירה הנכונה

מצבר מדומה

המצבר אחראי לאספקת זרם אשר נחוץ להנעת הרכב. במקרה בו המצבר אינו תקין, עלולות לצוץ מגוון בעיות הן בהתנעה והן באספקת חשמל לרכיבים שונים ברכב. לכן, המצבר הינו חיוני לתפקודו התקין של הרכב. ניתן לראות כי קיים היצע רחב של מצברים כאשר מצברים מומלצים למכוניות מבית שנפ – הבחירה הנכונה בעיני רבים.

 

קריטריונים שחשוב שתדעו לפני החלפת מצבר:

כאמור, המצבר נועד לספק חשמל לצרכים שונים של הרכב. לכן, כאשר המצבר אינו תקין לא תצליחו להניע, להדליק אורות ועוד מגוון פעולות. בעקבות כך, בחירה נכונה של מצבר אמין ואיכותי הינה מהותית וחשובה במיוחד

 

  1. מידת האמפר: במילים אחרות, מידת המתח אשר המצבר מסוגל להפיק.
  2. מידת הקוטב: כלומר, כיוון החיבורים של המצבר.
  3. רק מיצרן מורשה: הקפידו לרכוש מצבר אך ורק מיצרן מוכר, כזה שיספק לכם תעודת אחריות.
  4. איכות: אל תתפשרו על האיכות כשזה מגיע למצבר חדש לרכב, כך תוכלו להבטיח מספר שנים של שקט ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר.

 

מתי צריך להחליף מצבר?

קודם כל, במקרה בו הרכב לא מניע, או שקיים קושי בעת ההנעה. גם במקרים בהם המזגן או האורות אינם עובדים באופן תקין, מדובר ברמז עבה לכך שהמצבר כבר לא נמצא בשיאו, וזה הזמן להחליף למצבר חדש.

 

בדיקה של תאריך הייצור של המצבר יכולה להיות אינדיקציה גם כן.  כמו כל מוצר חשמלי אשר מונע באמצעות סוללה, גם למצבר יש תוחלת חיים. בשביל לא להיתקע עם הרכב ולמנוע תקלות נוספות, מומלץ לבדוק את תאריך הייצור אשר מודפס על גבי המצבר.  כמובן כי זמן החלפת המצבר תלוי במידה רבה גם בתדירות השימוש במכונית.

 

זקוקים להחלפת מצבר? אל תתפשרו על האיכות

 

מצבר 50 אמפר שנפ נחשב כיום איכותי ואמין במיוחד, ובעל אורח חיים של עד ארבע שנים, בהשוואה לשנה או שנתיים לשאר המצברים הקיימים בשוק. מצברי שנפ הינם מבוקשים במיוחד ומציעים מגוון רחב של אפשרויות, על מנת לספק את כמות החשמל המקסימלית.

 

כידוע, כל רכב הינו בעל צריכת חשמל שונה, זאת בהתאם לנפח ולגודל המנוע. לכן, חשוב במיוחד לדעת כיצד לבחור את המצבר המתאים והנכון ביותר, אשר יענה על צרכי הרכב, ויוכל לחסוך לכם כסף רב.

 

 

כיצד להבטיח קניה נכונה של מצבר?

קודם כל, סוג הרכב. שימו לב לדרישות היצרן בנוגע לדגם המצבר המבוקש לסוג הרכב שלכם. כך תוכלו להבטיח על בטיחות הרכב, וכמובן גם על איכות המערכת החשמלית לאורך שנים רבות. שנית, גודל המצבר. הקפידו לרכוש מצבר אשר מתאים בגודלו ויכנס באופן מדויק לחלל המנוע.

 

כמו כן, הקפידו על שני גורמים חשובים נוספים:

אחריות:

בחרו תמיד במצבר אשר מגיע עם תקופת אחריות.

 

איכות:

מצבר איכותי יבטיח לכם תפוקה חשמלית גבוהה למשך זמן רב, ואורח חיים ארוך מהממוצע.

 

מכשיר לרכב

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא תחבורה