נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מתי מזמינים ביובית?

שאיבה דרך צינור

הגשמים העזים בחורף האחרון הובילו לזינוק במספר ההזמנות של ביובית. אולם, ישנם מקרים נוספים בהם נצטרך להזמין, ועל כך נפרט כעת במאמר.

 

מתי מזמינים ביובית?

הביקוש להזמנות של ביובית עלה בעשרות אחוזים, בעיקר בשל הגשמים העזים אשר הובילו לסתימות של תעלות ניקוז ברחבי הארץ. למעשה, מזג אוויר סוער אשר גורם להצפה בתעלות איננו הסיבה היחידה לעלייה בהקיפי הביקוש, וזאת לאור העובדה כי יש להזמין ביובית לאור התנקזות של עלים ולכלכוך, פסולת וכן ריח רע. בעלי עסקים לדוגמא מזמינים ביובית לאור אוכל אשר נתקע בתעלות ולכן אף בעל עסק לא יכול להמשיך את פעולתו, ללא עזרה מטעם חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ואשר מפעילה ביובית אשר עובדת 24 שעות ברציפות. זו הנקודה להסביר כי מדובר בשדרוג משמעותי אשר לא היה בעבר, זאת בשל פיתוח מואץ של ביוביות מתקדמות אשר מאפשרות לבצע את פעולת הניקוז באופן מהיר ויעיל, כולל ניוקי של הצינורות – כפי שנפרט כעת במאמר.

 

מהי ביובית?

ביובית היא למעשה כלי רכב גדול בדמות משאית, והוא מאפשר לשאוב את הביוב באמצעות הפעלה של לחץ גבוה. הביוביות החדשות מהוות פרצת דרך של ממש בתחום, וזאת בשל שילוב של שתי פעולות במקביל: שאיבה וניקוי של התעלה, תוך כדי עבודה. התפקיד של הביובית הוא לשאוב את תעלת הניקוז ובכך לאפשר את הפתיחה של הצינורות לצורך פעולה שוטפת, ובאמצעות הביובית ניתן לשאוב פסולת, מזון, עלים, מוצרי היגיינה וכן הצפות אשר מתרחשות כתוצאה ממזג האוויר, כפי שראינו רק לאחרונה במדינת ישראל לאור גשמים עזים אשר ירדו והשביתו את מערכות האינסטלציה של ערים כמו תל אביב, נהריה ובאר שבע.

 

האם עדיף להזמין ביובית או שמא אינסטלטור?

בניינים רבי קומות כמו גם בעלי עסקים צריכים להזמין ביובית ולא אינסלטור, וזאת לאור העובדה כי ארגז הכלים של האינסלטור לא מאפשר לו לבצע את הפעולות המתקדמות אותם ניתן לבצע באמצעות ביובית. יתרה מכך, באמצעות ביובית ניתן לקבל מענה מהיר יותר אשר מתרחש בפרק זמן קצר, כל זאת בכדי לבצע את השאיבה אשר מתבצעת 24 שעות ברצף. בנוסף, לא תמיד אינסלטור יכול לאתר מקור הסתימה בשל מחסור בכלים מתאימים ועל כן יצירת קשר עם חברה מקצועית תאפשר לכם לא רק לפתור את הבעיה באופן מהיר אלא גם לסגל לעצמכם סגנון חיים חדש אשר כולל זמינות מלאה לכל תקלה, כך שתוכלו לחזור לשגרת החיים באופן מהיר וללא ריחות לוואי כתוצאה מתעלות סתומות אשר גרמו להצפה של ביוב.

 

שאיבות ביוב באמצעות sbiuvit – החברה המובילה בענף

חברת sbiuvit מתמחה בשירות של שאיבה באמצעות ביובית, ומתחייבת להעניק את הצעת מחיר אטרקטיבית וכן שירות 24/7. לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר, חייגו למספר 050-8092027.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי מקצוע
אינסטלציה סניטרית
החלפת כלים סניטריים

בתחום שיפוץ הבית, ההשפעה של שינויים קטנים יכולה להיות באמת טרנספורמטיבית. שינוי אחד שכזה שלעתים קרובות אינו מורגש אך

תיקון צנרת ביוב
כמה עולה תיקון צינור ביוב?

בעיות בצנרת הביוב יכולות להיות סיוט של בעלי הבית, ולגרום לאי נוחות, לסכנות בריאותיות ולנזק פוטנציאלי לרכוש. כאשר מתמודדים

7 טיפים לשפור הכתיבה
7 טיפים לשפור הכתיבה

כתיבה היא מיומנות חיונית המשמשת בהיבטים רבים של החיים, בין אם זה כתיבת מיילים, יצירת דוחות או אפילו כתיבת