נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מתנות ממותגות למה כדאי להזמין מהר ומראש?

מתנות ממותגות ראשית

בין אם אתם מחפשים אחר מתנות ממותגות לעובדים, או מתנות למשפחה לחגים, אנחנו רוצים להמליץ לכם על כמה דברים שיפנקו את כולם סביבכם. בואו נדבר רגע על מתנות ממותגות לחגים, עד כמה מראש מוזמן להזמין אותם? האם חודשים מראש, לפני החג? הנה המידע שלכם:

אין לחץ, אל תיבהלו, אבל מתנות ממותגות לעובדים ולמשפחה כדאי להזמין מהר. זכרו, לקראת החגים לאנשים יש נטייה להסתער על החנויות השונות בכדי למצוא את המתנה המושלמת לאהוביהם ולקולגות, לעובדים ולמכרים הרחוקים יותר. אם תמהרו, גם אתם תוכלו להעניק את המתנה הממותגת המושלמת לעובדים שלכם. הנה מידע מועיל לקראת החגים ובכלל:

 

מתנות עם מיתוגים ללקוחות ולעובדים או למשפחה

אם אתם מחפשים אחר מתנה עם מיתוג לקולגות ולעובדים, אתם כנראה רוצים לסיים עם זה כמנה שיותר מהר. ולא חלילה בגלל שזו מעמסה עבורכם, אלא פשוט בגלל שאתם מעוניינים לסגור את כל הפינות מראש. ויודעים מה? אתם לחלוטין צודקים.

אתם חייבים לזכור, בדרך כלל לקראת החגים המשווקים השונים עמוסים ביותר, כולל אלו שמשווקים מתנות ממותגות. משווקים וחנויות אלו מקבלים אלפי פניות עבור מיתוג מתנות, מה שהופך את זמני ההמתנה לארוכים יותר. כמובן, הכוונה היא לזמני ההמתנה עד קבלת המתנה הממותגת.

 

הכול עניין של טיימינג: מתנות עם מיתוג בזמנים המדויקים

בסופו של דבר, אם המתנה תגיע אחרי החג, הרי שלא עשיתם בזה כלום. וכולנו יודעים עד כמה הנושא של טיימינג חשוב, במיוחד לקראת החגים. חשוב להבין, מיתוג המוצרים הוא תהליך. אמנם לא מדובר בתהליך מאוד מורכב, אבל אין ספר שמדובר בתהליך אשר לפעמים יצריך גם התערבות של גורמים חיצוניים, כמו למשל בית דפוס חיצוני למשווק המתנות.

למעשה, רוב החנויות שבהם תוכלו לרכוש מתנות ממותגות, הינן חנויות אשר עובדות במקביל לבתי דפוס מקצועיים. מאחר שבתי דפוס אלו עובדים במקביל ליותר מאשר חנות מתנות אחת, גם הם מתמודדים עם עומדים בלתי מבוטלים של הזמנות לקראת החג.

 

עד כמה בתי דפוס וחנויות מתנות עמוסים לקראת החג?

אז, מה קיבלנו כאן למעשה? יש לנו חנות מתנות ממותגות שמתמודדת עם עומס לקראת החג, אבל גם בית דפוס שמקבל אלפי הזמנות של מיתוג מוצרים מסוגים שונים. אם כך, הבנתם מדוע מומלץ להזמין מתנות עם מיתוג כמה שיותר מהר ולפני החג? והבטחנו שנענה על השאלה: כמה מראש צריך להזמין מתנות עם מיתוג לחג?

ובכן, אנחנו באופן אישי ממליצים על לפחות חודש-חודשיים מראש. רק באופן הזה תוכלו לדעת שאתם סגורים מכל הכיוונים וסימנתם על הכול V גדול. ועוד דבר אחרון, אם אתם צריכים עזרה בבחירת מתנות מיתוג לחגים, אתם תמיד יכולים לפנות לחנות עצמה ולקבל אותו. גם כאן, יהיה עדיף מראש ולא בדקה ה-90. בהצלחה!

מתנות ממותגות

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים
קוסם מקצועי
5 טיפים להזמנת קוסם ילדים

כשזה מגיע לארגון אירוע בלתי נשכח לילדים, הזמנת קוסם ילדים יכולה להוסיף מנה נוספת של פליאה והתרגשות. עם זאת,

הצגות שאת
3 הצגות שאתם חייבים לראות

בתקופה האחרונה אנו שומעים חוות דעת חיוביות רבות מצד מכרים שחזרו מהצגות שונות ברחבי הארץ. עובדה זו גרמה לנו

לופטים
לופטים במרכז הארץ

בתקופה האחרונה עלה הביקוש להזמנת לופטים במרכז הארץ. יש מי שטוענים שהשינויים שהגיעו בעקבות הקורונה גרמו לעלייה בביקוש, בזמן