נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה זמן לוקח לנקות ספה ובאילו חומרים צריך להשתמש

ניקוי ספות

אחד המצבים הפחות נעימים, הוא מצב שבו הריהוט בסלון, ובמיוחד הספה, התלכלך בצורה שלא מאפשרת להתעלם מהמצב שנוצר ובכך פוגע לנו בעיצוב הבית. עם זאת, לא תמיד מתאפשר להחליף את הריהוט ולהכניס הבית סלון או ספה חדשים.

בשורות הבאות נעסוק בדרכים לניקוי הספה והסרת הכתמים. מהם הכתמים הנפוצים על הרהיטים בבית? כיצד מנקים ספה? כמה זמן לוקח לנקות ספה, ובאילו חומרים צריך להשתמש? מתי כדאי לקרוא למומחה לניקוי רהיטים? כדאי לקרוא, התשובות בגוף המאמר.

 

הרהוט בבית והכתמים היותר מוכרים

הריהוט הוא חלק מעיצוב הפנים בדירה, והוא קובע במידה רבה את המראה הכללי של החלל הפנימי בבית ואת האווירה השוררת בו.

ואולם קורה לא אחת, שהרהיטים בבית, ובעיקר כורסאות או הספה בסלון, מתלכלכים באופן כזה שלא ניתן להתעלם ממנו, ומתעורר הצורך לנקות את הלכלוך במהירות הרבה ביותר האפשרית.

הספה חשופה ביותר להתלכלך כיון שהיא פריט הריהוט המקובל ביותר שעליו יושבים אורחים. ואולם בגלל הגודל שלה, מהווה הספה מוקד משיכה גם לילדים שישבו וישחקו עליה, וגם לחיית המחמד בבית שלא אחת מאמצת את הספה והופכת אותה לפינת המנוחה הייחודית שלה.

לפיכך ניתן לומר במידה רבה של ביטחון, שהכתמים היותר משמעותיים בספה הם כתמים של מזון, כתמי שמן למיניהם ומיני שאריות שחיית המחמד משאירה למזכרת על הספה.

 

כיצד מנקים ספה, באילו חומרים משתמשים וכמה זמן לוקח לנקות אותה

כאשר רוכשים ריהוט חדש בכלל, וספות בפרט, מהלווה אספקת הריהוט בהוראות יצרן, הנוגעות לסוג החומרים שבהם ניתן להשתמש לשם ביצוע הניקיון. בדרך כלל מדובר במסירי כתמים מסוגים שונים, שאמורים לעשות את העבודה מבלי לפגוע בצבע או במרקם של הריפוד.

עם זאת, ההמלצה אצלנו באתר היא לבדוק את חומר הניקוי בזהירות, לפני שמתחילים להשתמש בו. הבדיקה יכולה להתבצע באזור נסתר של הספה, במקום שגם אם פעולת הניקוי תיכשל, לא ייווצר כתם שלא ניתן להסיר אותו.

למרות שכל חברה לניקוי ספות שתשאלו תמליץ על חומרי ניקוי ייחודיים, הרי שבמרבית המקרים חומרי הניקוי הטובים ביותר הם חומץ ומים.

כאשר מזליפים חומץ על כתם כל שהוא, החומץ מאפשר להסיר את הכתם, חלקו או כולו, במהירות יחסים ובלי להשאיר כתם מיותר. מרבית עקרות הבית האמונות על ניקוי פריטי ריהוט שונים, כבר מכירות את החומרים כאמור ועושות בהם שימוש נרחב.

באשר לאורך הזמן שלוקח לנקות ספה, הרי שהדבר תלוי לחלוטין בסוג הכתם שאותו יש להסיר ובזמן שחלף מרגע שהכתם נוצר לעד לרגע שהוחלט לנקות אותו. ככל שפרק הזמן בין היווצרות הכתם לבין התחלת פעולת הניקוי הוא ארוך יותר, כך הסיכויים לנקות את הכתמים בהצלחה הופכים לפחות ראליים.

אם יש לך עניין ללמוד עוד על ניקוי רהיטים, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כעת והמומחים שלנו יתקשרו אליכם בהקדם להמשך התהליך, קרי זיהוי האופי של הכתמים העקשניים ומציאת חומר הניקוי המתאימים ביותר.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי מקצוע
אינסטלציה סניטרית
החלפת כלים סניטריים

בתחום שיפוץ הבית, ההשפעה של שינויים קטנים יכולה להיות באמת טרנספורמטיבית. שינוי אחד שכזה שלעתים קרובות אינו מורגש אך

תיקון צנרת ביוב
כמה עולה תיקון צינור ביוב?

בעיות בצנרת הביוב יכולות להיות סיוט של בעלי הבית, ולגרום לאי נוחות, לסכנות בריאותיות ולנזק פוטנציאלי לרכוש. כאשר מתמודדים

7 טיפים לשפור הכתיבה
7 טיפים לשפור הכתיבה

כתיבה היא מיומנות חיונית המשמשת בהיבטים רבים של החיים, בין אם זה כתיבת מיילים, יצירת דוחות או אפילו כתיבת