נעלי טרום הליכה יתרונות במעבר מזחילה לעמידה – טיפים

יש הרבה דברים קשים בחיים כמו טירונות קרבית, כמו לאבד סב או סבתא, כמו להיות מובטל ועוד דברים קשים לא פחות. אך בסופו של דבר אחד הדברים הקשים ביותר בחיים אשר לא מדברים עליהם מספיק זה גידול ילדים. אין חוקים בשאלה איך לגדל ילדים ולכן כל זוג הורים צריכים לחשוב על הנושא הזה לעומק ולהבין איך לגדל את הילד או הילדה שלהם בכדי שיצאו טובים ועצמאיים. חינוך מתחיל ממתן תמיכה לילד בהתפתחות שלו. כך למשל אפשר לתמוך בילד במעבר מזחילה לעמידה וזאת באמצעות נעלי טרום הליכה. עליכם להבין שאם הילד מתחיל להראות סימנים של עמידה על שתי רגליים זה הזמן לקנות לו נעלי טרום הליכה וזאת מכיוון שנעליים אלו מסייעות מאוד לילד ללכת וזה שווה זהב.

 

האם אפשר להעביר נעלי טרום מתינוק לתינוק?

אין ספק שכל הורה רוצה להוציא כמה שפחות כסף על גידול הילדים וזאת מכיוון שאנו צריכים את הכסף לאלף ואחד דברים אחרים. על רקע זה עולה השאלה האם ניתן לחסוך כסף באמצעות העברת נעלי טרום הליכה מילד לילד? אם כן זה ברור כי בגדים אפשר להעביר מאח לאח, אך עולה השאלה האם אפשר גם להעביר נעליים? אם כן אנו חייבים לציין כי זה לא רעיון טוב להעביר נעליים מכיוון שנעליים נשחקות מהר מאוד. כך אם תעבירו את הנעל מתינוק לתינוק הנעל לא תתמוך בילד השני שלובש את הנעליים והן לא יהיו שוות הרבה ולכן עדיף לקנות נעליים חדשות לילד השני או לילדה השנייה.

 

מה לעשות אם התינוק שלי לא מוכן ללכת עם הנעליים?

אין דבר מאכזב יותר מאשר לקנות נעלי טרום הליכה ואז לגלות כי הילד לא רוצה ללכת איתן. מה עושים במצב כזה? והאם אפשר לשכנע את הילד ללכת עם הנעליים? אם כן בהחלט כן, אפשר לשכנע ילד ללכת עם נעלי טרום הליכה גם אם הוא בהתחלה לא רוצה ללכת איתן. קודם כל אתם צריכים להתעקש עם הילד אך בלי להרים את הקול ומבלי להפוך את זה לריב. לצד זאת מומלץ להפוך את ההנעלה של הנעליים למשחק וכך הילד לא ירגיש ואנו נשים לו את הנעליים. לאחר פעם פעמיים שנשחק ונלביש לילד את הנעליים הוא יתרגל אליהן ויפסיק להתנגד לשים אותן וזו עובדה.

 

שימו לב לחומרי הגלם שמהם עשויות הנעליים

כאשר אתם קונים נעלי טרום הליכה אתם חייבים להבטיח כי הן ברמה הגבוהה ביותר שיש. אז איך נדע אם הנעליים טובות או לא? אם כן מה שאתם צריכים לעשות זה לשים לב לחומרי הגלם שמהם הנעליים עשויות. ככל שחומרי הגלם יותר טובים כך הנעליים תהיינה יותר טובות ולכן יש משמעות אדירה לחומרי הגלם של הנעליים.

נעליים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram