נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 סימני בגידה שחשוב לדעת

זוג

בעלך החל לחזור מאוחר בערב מהעבודה?

אשתך מבקרת כל דבר שאתה עושה או אומר?

ואולי זו רק אינטואיציה?

קבלו 4 סימני בגידה שחשוב לדעת.

 

לא למהר להסיק מסקנות

חקירות בגידה שנעשו באמצעות חוקרים פרטיים הובילו בשנים האחרונות לגיבוש סימני בגידה. תוכלו לבדוק אם אתם מזדהים עם הסימנים. אם באמת עולים אצלכם חשדות, עדיף לקחת חוקר פרטי לפני שאתם מגיעים למסקנות. אז קחו נשימה עמוקה ובדקו אם יש לכם ממה לדאוג באמת.

 

מה נשים רוצות?

נשים אוהבות שמחזרים אחריהן ומחכות להפתעות הקטנות שיתנו פלפל לנישואין, אך לא כל הנוצץ זהב. כאשר ה"חיזור" הופך למשהו שאינו טבעי, לא שיגרתי, מתאמץ מדי, אובססיבי או כאילו מחפה על משהו, כנראה שהסיבות אחרות. ייתכן והגבר שלך חי עם רגשות אשם ומנסה לפצות על התנהגותו.

נשים אוהבות להחליט וכדרך הטבע הגברים אומרים את המילה האחרונה: "כן". לפתע בעלך מתמרד ובא אלייך כל הזמן בביקורת כאילו מחפש הצדקה להתנהגויות שלו ומשליך זאת עלייך. האם אלו סימנים מחשידים או שישנם סימנים נוספים?

 

שינוי בחיי המין הוא סימן?

כאשר אצל בני זוג שנוהגים לקיים יחסיים פעם-פעמיים בשבוע, לפתע חל שינוי בתדירות המגע – הדבר יכול לרמז על משהו. אם אין בעיה בריאותית או תופעות לוואי של כדורים, אך מוצאים תירוצים שונים ומגוונים – זה הזמן לשים את היד על הדופק. במקרים רבים הסיבה לבגידה היא לא מצב יחסי המין שלכם. ישנם פסיכולוגים הטוענים שמה שמביא לבגידה הוא חוסר היכולת להתמודד עם שינויים בחיים כמו: מחלה קשה, פיטורין, מוות של חבר וכד'.

 

סימנים שאינם אופייניים לבן/בת הזוג

אחד הסימנים היותר גלויים הם סימני ליפסטיק או ריחות של בושם לא מוכרים על הבגדים. למעשה, כל שינוי בהתנהגות יכול להעיד על קשר חדש. פתאום קונים בגדים חדשים, משנים תסרוקת אחרי שתקופה ארוכה בה בני הזוג לא השקיעו במראה החיצוני שלהם. ייתכן ואחד מכם משקיע קצת יותר מדי ומתעכב בעבודה לשעות ארוכות שאינן מאפיינות את שעות עבודתו. ייתכן ואחד מבני הזוג מדבר הרבה על מישהו או מישהי ספציפית שעובדת איתו, שוכח שקבע עם בן/בת זוגתו תכניות לחופשה או לבילוי ונראה שהוא מתחמק.

 

מרגישים שהזניחו אתכם?

אישה או גבר החשים מוזנחים ביחסים – עלולים לבגוד. הקמתם משפחה וההתעסקות עם הילדים גוזלת זמן רב, כך שאין זמן לזוגיות, או שלפחות זה התירוץ. אתם משקיעים יותר בעבודה וכמעט לא נמצאים בבית, מרבים לעסוק בספורט, ללכת לחוגים ולהיפגש עם חברים או חברות. הצד השני מרגיש מוזנח ומתוסכל כיוון שאין לו יותר מדי תחומי עניין איתם הוא יכול להעסיק את עצמו. האם זה מתדרדר לבגידה? האם הצד השני נראה עגום או מרוחק? האם הוא לא מרוכז? מהורהר מדי? אולי חושב על המאהב/ת שלו…?

 

העין

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי מקצוע
אינסטלציה סניטרית
החלפת כלים סניטריים

בתחום שיפוץ הבית, ההשפעה של שינויים קטנים יכולה להיות באמת טרנספורמטיבית. שינוי אחד שכזה שלעתים קרובות אינו מורגש אך

תיקון צנרת ביוב
כמה עולה תיקון צינור ביוב?

בעיות בצנרת הביוב יכולות להיות סיוט של בעלי הבית, ולגרום לאי נוחות, לסכנות בריאותיות ולנזק פוטנציאלי לרכוש. כאשר מתמודדים

7 טיפים לשפור הכתיבה
7 טיפים לשפור הכתיבה

כתיבה היא מיומנות חיונית המשמשת בהיבטים רבים של החיים, בין אם זה כתיבת מיילים, יצירת דוחות או אפילו כתיבת