נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איך תרכיבו פרגולת אלומיניום במספר שלבים

שולחן וכיסאות

שוב הפרגולה התפרקה? החלידה? נהרסה? אם זה קרה גם לכם, כנראה שעוד לא שמעתם על פרגולות אלומיניום. הפתרון המושלם להצללת חוץ חזקה ועמידה.

להנות בחוץ

רבים מאיתנו משקיעים בעיצוב הבית. חשוב לנו שהוא יהיה מאובזר, נעים ויראה טוב. אך כשזה מגיע לעיצוב החצר, הגינה או המרפסת, אנחנו נוטים "לעגל פינות". חוץ הבית שלנו הוא בדרך כלל מקום שנמצאים בו הרבה, מבלים בו עם הילדים או שותים קפה של אחר הצהריים. לכן חבל להזניח אותו, וכדאי לדאוג שיהיה נעים, מסודר ומוצל.

פרגולות אלומיניום יעשו את העבודה

השמש החזקה בחודשי הקיץ לעיתים מונעת מאיתנו לצאת לגינה. על כן, חייבים להיות מוכנים ולהתארגן עם פתרונות הצללה. שמשיות או פרגולות עץ פשוטות נמאסו על כולנו. הן מתפרקות, נרטבות ודורשות תחזוקה שוטפת או החלפה לעיתים תכופות. הבשורה הבאה היא פרגולות אלומיניום. הפתרון שיעשה לכם חיים קלים, מוצלים ונעימים. אם אתם חוששים מהמחיר או מהמאמץ, ודאי תשמחו לדעת שתוכלו להרכיב פרגולות אלומיניום לגמרי בעצמכם, במספר צעדים פשוטים.

שלב ראשון – מדידת השטח

לפני שתקנו את החומרים הדרושים, כדאי למדוד את השטח בו תרצו להתקין את פרגולת האלומיניום. תצטרכו למדוד את האורך, לוודא שיש מקום לקורות התמיכה, לחגורת בטון במידת הצורך וכן שקיימת זווית של תשעים מעלות מעל המקום המיועד לתליית הפרגולה. אם תבצעו את המדידות כמו שצריך, זה יבטיח לכם שהשלבים הבאים יהיו פשוטים וחסרי בעיות.

שלב שני – עיגון עמודים

לרוב, העמודים יותקנו לתוך רצפה בנויה. לפני כן, יש להבריג אל הרצפה תושבות עיגון אליהן יוכלו להתחבר העמודים התומכים. העמודים הם אלה שיחזיקו בהמשך את הפרגולה, ולכן שלב זה חשוב על מנת להבטיח את יציבות הפרגולה לאורך זמן.

שלב שלישי – ההרכבה

למזלכם, קיימת ערכה מוכנה של פרגולות אלומיניום, שמגיעה עם כל החלקים וההוראות הדרושות. ראשית, יהיה עליכם להרכיב את מסגרת הפרגולה ולאחר מכן להלביש אותה על העמודים התומכים. לבסוף, לחבר את חלק הקירוי – הסנטף, לגג הפרגולה. קיים מגוון רחב של סנטפים בצבעים שונים, כך שאפילו אם חלמתם על מראה עץ טבעי, תוכלו להשיג זאת. 

אתם עדיין כאן? 

לסיכום, פרגולות אלומיניום הן הדור הבא של הצללה. הן חזקות, עמידות ומעוצבות. ההרכבה שלהן פשוטה ולכן תחסוך לכם את הבלגן, הלכלוך והמחיר של פועלים ושיפוצים. פרגולות האלומיניום חזקות במיוחד ולכן יתנו לכם ראש שקט לשנים, כך שלא תצטרכו עוד לדאוג לתחזוקה שוטפת, למעט ניקוי אבק. אם כל זה לא מספיק, הן מגיעות במגוון רב של צבעים וגוונים ונראות ממש כמו "הדבר האמיתי" כך שאיש לא יאמין לכם שמדובר באלומיניום. כל מה שנותר לכם הוא לצאת החוצה, לשים רגל על רגל ולהנות.

פינת ישיבה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לבית ולגינה