נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

צ'ק ליסט לבר מצווה לא מהעולם הזה

דוגמן

אחד האירועים הכי מרגשים בחיים שלכם עומד להגיע, והארגונים מקבלים קצב מסחרר בדיבור מול ספקים שונים, תכנון תקציבים, ארגון רשימת האורחים ועוד.

כדי לעשות צ'ק ליסט לבר מצווה לא מהעולם הזה, חשוב להיות מאורגנים ומתוכננים, ובשביל שלא תצטרכו להתאמץ יותר מדי החלטנו להרים את הכפפה ולעשות את זה עבורכם.

אז מה צריך לעשות ומה תוכלו להשאיר בצד? בואו ונבדוק ביחד במאמר הקרוב.

 

יש דברים שחובה שיהיו – ויש דברים שלא

כשחושבים על צ'ק ליסט לבר מצווה חשוב להבין מה חובה שיהיה באירוע שלכם ועל מה אפשר לוותר. בין הדברים שתצטרכו לקחת בחשבון כאן הם חליפה לבר מצווה, דיג'יי, עלייה לתורה עם שיעורים מקדימים, ארגון של אולם מכובד שיכיל את כל האורחים שלכם, קייטרינג מעולה שיעשה לכולם כיף וטוב בבטן וכמובן – אטרקציות שיובילו את הכיוון של האירוע.

לעשות את כל הדברים האלו מבלי להגיע אליהם מאורגנים עלול לעשות לכם כאב ראש רציני, ולכן חשוב לעבוד מסודר כדי להגיע לכל היעדים שלכם ובשאיפה שגם בזמן הקצר ביותר.

 

צ'ק ליסט לבר מצווה לא מהעולם הזה

אז בראש ובראשונה בואו נתחיל מלהגדיר את התקציב שלכם. ברגע שיהיה לכם תקציב מסודר מול העיניים, תוכלו לדעת על מה אתם לא מוותרים בשום אופן ומה דווקא יכול לחכות בסבלנות לפעם הבאה, כשתוכלו להרשות לעצמכם.

לאחר שיש לכם תקציב יהיה הרבה יותר פשוט להתחיל ולהשוות בין מחירים של קייטרינג, אולם, דיג'יי, צלמים וספקים נוספים.

 

חליפה – אחד הדברים המרכזיים בתוך צ'ק ליסט לבר מצווה

אחד הדברים החשובים לדאוג להם בצ'ק ליסט לבר מצווה הוא החליפה. החליפה היא אלמנט מרכזי בבר המצווה, הפעם הראשונה שבה הילד שלכם עומד גאה וזקוף אל מול קהל שמקשיב לו עולה לתורה וכמובן גם לאירוע המסיבה עם החברים. בגלל שכל העיניים נשואות אליו, חתן בר המצווה צריך להיות מרשים, אלגנטי ומכובד, וחליפה יפה ואיכותית היא הדרך להבטיח זאת.

 

רשימת אורחים וסידור שולחנות

כחלק מצ'ק ליסט לבר מצווה תצטרכו לוודא שאתם לא שוכחים אף אחד, ושכל מי שתרצו שיהיה חלק מהאירוע הגדול והמרגש הזה אכן יגיע. לכן, רצוי בשלב כמה שיותר מוקדם להתחיל להכין רשימת אורחים הכוללת את כל בני המשפחה, החברים, החבר'ה מהעבודה ועוד אנשים שאתם רואים לנכון להזמין ולהיות חלק מהחגיגה. ככל שתסגרו את רשימת המוזמנים מוקדם יותר, כך תוכלו לעדכן אותם בהקדם על תאריך החגיגה כך שלא יקבעו לעצמם שום תכנית אחרת.

 

מה נותר עכשיו? רק להתרגש!

אחרי שתעברו בצורה מסודרת ומאורגנת על צ'ק ליסט לבר מצווה, תוכלו להתרווח בספה ופשוט להמתין בסבלנות עד ליום האירוע. ככל שתקדימו לסגור את הדברים בשלב מוקדם יותר, ככה יישאר לכם יותר זמן למנוחה, להתרגשות ולתכנונים אחרונים לפני האירוע. שיהיה המון מזל טוב!

 

פרח

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים
קוסם מקצועי
5 טיפים להזמנת קוסם ילדים

כשזה מגיע לארגון אירוע בלתי נשכח לילדים, הזמנת קוסם ילדים יכולה להוסיף מנה נוספת של פליאה והתרגשות. עם זאת,

הצגות שאת
3 הצגות שאתם חייבים לראות

בתקופה האחרונה אנו שומעים חוות דעת חיוביות רבות מצד מכרים שחזרו מהצגות שונות ברחבי הארץ. עובדה זו גרמה לנו

לופטים
לופטים במרכז הארץ

בתקופה האחרונה עלה הביקוש להזמנת לופטים במרכז הארץ. יש מי שטוענים שהשינויים שהגיעו בעקבות הקורונה גרמו לעלייה בביקוש, בזמן