קרוזים – חופשה מיוחדת לכל המשפחה

רוצים לבלות קצת יותר עם הילדים המתוקים שלכם אבל בפועל אין לכם זמן לכך? אתם קמים מוקדם מידי ועובדים קשה מידי לאורך השנה? אם כך, אין ספק שאפשר להבין אתכם וברור מדוע אתם רוצים לצאת לחופשה יזומה שתהווה זמן איכות משותף עם הילדים. לכן אנחנו מציעים לכם לחשוב על האפשרות של חופשה כמו קרוזים, כי ההבדל בין קרוזים ובין נופש ליעד מסוים, זה שכאן אתם גם נהנים מהדרך. יש הרבה אפשרויות של קרוזים שביניהם תוכלו לבחור ואין ספק יעדים מיוחדים שאליהם תוכלו להגיע עם אוניית הפאר, אז למה אתם מחכים? ניתן לקבל רעיונות להפלגות כאן.

 

האם עדיף לשכור שני חדרים באוניה או חדר משפחתי גדול?

 

האמת היא שמעבר לכך שצריך לבחור את היעד שאליו תרצו להגיע במהלך הקרוז, חשוב לא פחות לבחור את החדר שבו תישנו. אוניית הפאר עצמן מהוות אטרקציה נפלאה לכל המשפחה, כי הן כוללות בריכות, מסעדות ואינספור פעילויות לכל הגילאים. לכן חשוב שגם החדר שבו אתם ישנים יהיה כמה שיותר נוח, אבל השאלה היא מאיפה מתחילים? שתי האופציות העיקריות הן בדרך כלל חדר אחד להורים וחדר אחד לילדים או חדר אחד גדול ומשותף לכולם. כדי לענות נכון על השאלה הזאת צריך לקחת בחשבון נתונים כמו: המחירים השונים של החדרים והגילאים של הילדים. מגיע שלב שבו הלינה המשותפת כבר לא מספיק נעימה לכולם ואין ספק שהדבר האחרון שאתם רוצים זה לסבול מצפיפות על אוניית הפאר. לכן חשוב לבדוק את הנתונים השונים לעומק וכל משפחה צריכה לקחת את ההחלטה הנכונה עבורה.

קרוזים

איך תעמדו במחיר?

 

זה נכון שכאשר מדברים על אוניית פאר למעשה מדברים על מלונות ברמה של חמישה כוכבים, מה שאומר שגם העלות תהיה בהתאם. עם זאת, כפי שניתן לקרוא בבלוג של טלבר, כדאי לדעת שלא תמיד זה המצב, כי זה מאוד תלוי:

 

  • לאן הקרוז יגיע
  • לכמה זמן הוא נמשך
  • באיזו עונה אתם יוצאים לחופשה
  • באיזה חדר אתם בוחרים

 

לכן זה בהחלט טבעי שיהיו אנשים שישלמו על אותה חוויה חצי מחיר לעומת אנשים אחרים שיבחרו את הסוויטה המלכותית באוניית הפאר. מה שבטוח זה שאפילו אם חופשות כאלה לא תמיד יהיו זולות, הן שוות את ההשקעה שלכם. לצאת לבילוי מיוחד עם הילדים זה כל מה שצריך כדי להרגיש שאתם נהנים מהמשפחה שלכם, אז למה להמשיך לדחות את החופשה השנתית לעוד הרבה זמן?

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram