נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

תכנון אירוע – מתי כדאי להכניס אמן חושים

תכנון אירוע

 מתכננים אירוע בבית, באולם או בכל מקום אחר ורוצים להזמין מופע של אמן חושים? חשוב שתתכננו את האירוע מא'-ת' עם זמנים מדויקים כדי שההפקה תהיה מרשימה ויעילה. המאמר יפרט את הזמן האידיאלי להכנסת אמן חושים לאירוע.

 

הפקת אירועים – ניהול זמנים

כל אדם המפיק אירוע פרטי כמו אירוע עסקי, גיבוש לעובדים, יום הולדת בחצר הבית, יום נישואין, מסיבת רווקות, בר או בת מצווה וכד' ואינו לוקח חברת הפקה שתנהל לו את האירוע צריך לנהל לוח זמנים מדויק על מנת שהאירוע יהיה מוצלח. לא משנה היכן האירוע אתם הם אלה שתקבעו את לוחות הזמנים בהתאם להרכב האורחים.

רוב האירועים מתחילים במינגלינג הכולל משקה ומתאבנים, לאחר מכן כניסה מרשימה של החוגגים לאירוע כמו בבר מצוות או דברי ברכה כפי שנהוג באירוע לעובדים. אנשים רבים אף משלבים מצגת או סרטון בשלב זה. לאחר מכן מגישים את האוכל לשולחן או בסגנון בופה ולאחריו המופע שהוא הדובדבן שבקצפת. למופע חושים מומלץ הקליקו על הקישור https://mind-show.co.il.

 

מתי להכניס אמן חושים כשמתכננים אירוע?

במקרה של אמן חושים לוח הזמנים יכול להיות מותאם על פי הצרכים של בעל האירוע, סוג והרכב הקהל. למשל, ישנם מופעים בהם אמן החושים מתערבב עם הקהל בשלב המינגלינג ואוסף מידע בו הוא ישתמש במופע. הוא מסוגל לזכור פרטים רבים שמהם יעשה אימפרוביזציה בשילוב הקהל. דרך נוספת לשילוב אמן החושים באירוע היא במעגלים קטנים.

שיטה זו מתאימה יותר לקהל צעיר שיכול לעמוד על הרגליים לאורך זמן. אמן החושים מסתובב בין הקהל ויוצר מעגלים קטנים בהם הוא קורא מחשבות על פי שפת הגוף, עושה טריקים, זריזות ידיים והכל במרחק אפסי מהקהל. המעגל הקטן יותר משמעותי וחוויתי אך לא מתאים לאנשים מבוגרים שמתקשים לעמוד הרבה או לאנשים שקשה להם לדחות סיפוקים.

 

מופע סטנדרטי לאירוע פרטי

הדרך הרגילה היא להזמין את אמן החושים לאירוע שחל בשעות הערב. אם מדובר במופע רגיל מומלץ לקבוע איתו שעה מראש, בדרך כלל לאחר האוכל ולסיים את האירוע במופע על מנת שיישאר טעם טוב לקהל. במופע כזה ישנה התייחסות כוללת לכל הקהל כאשר חוגג האירוע הוא מסמר הערב, אך אמן החושים מעלה גם אנשים אחרים מהקהל לבמה שמקבלים יחס אישי בביצוע הטריקים שלו. השאלה איך יתנהל המופע צריכה להיות לבחירתכם מאחר ואתם מכירים את הקהל ויודעים מה מתאים לו.

 

אמן חושים לאירוע עובדים

כאשר מתכננים יום גיבוש או ערב לעובדים אמן חושים הוא פתרון נפלא. אם מדובר באירוע עובדים ומשפחותיהם לשעות אחר הצהרים למשל, צריכים לדאוג גם לפעילות עבור הילדים הצעירים כמו מתחם מתנפחים ויצירה למשל. באירוע מסוג זה שנחשב לאירוע גדול צריך לתכנן הכול באופן מדויק ומומלץ בסיוע של חברה להפקת אירועים.

אמן חוש

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים
קוסם מקצועי
5 טיפים להזמנת קוסם ילדים

כשזה מגיע לארגון אירוע בלתי נשכח לילדים, הזמנת קוסם ילדים יכולה להוסיף מנה נוספת של פליאה והתרגשות. עם זאת,

הצגות שאת
3 הצגות שאתם חייבים לראות

בתקופה האחרונה אנו שומעים חוות דעת חיוביות רבות מצד מכרים שחזרו מהצגות שונות ברחבי הארץ. עובדה זו גרמה לנו

לופטים
לופטים במרכז הארץ

בתקופה האחרונה עלה הביקוש להזמנת לופטים במרכז הארץ. יש מי שטוענים שהשינויים שהגיעו בעקבות הקורונה גרמו לעלייה בביקוש, בזמן