נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

2 מקרים בהם נדרש ייפוי כוח

עו"ד

בימים האחרונים אנו מקבלים פניות רבות מצד גולשים שמבקשים לדעת פרטים אודות ייפוי כוח. עובדה זו גרמה לנו להחליט כי עלינו להוציא סדרת מדריכים מקיפה בנושא שתציג בכל פעם מידע אחר בעניין. מדריך זה הוא ה – 3 בסדרה והפעם, יצאנו לבדוק מהם המקרים הנפוצים ביותר שבהם תידרשו להציג ייפוי כוח. הישארו אתנו ותגלו את כל המידע שרציתם לדעת, אבל לא ידעתם את מי לשאול.

 

תכירו את המומחים שסייעו לנו להגיע אל 2 המקרים הנפוצים

רגע לפני שנציג בפניכם את המקרים הנפוצים ביותר שבעקבותיהם אנשים פונים לקבלת ייפוי כוח, עליכם לדעת כי המדריך הנוכחי נכתב לאחר שפנינו אל אנשים שיודעים דבר או שניים בנושא. מדובר בעצם במי שהוציאו ייפוי כוח מעורך דין בשנה האחרונה.

הפצנו סקר קצר בנושא וביקשנו מהם לציין בפנינו מהם המקרים שגרמו להם להוציא את ייפוי הכוח המדובר. כך שבעצם, השגנו מעל ל – 500 תגובות. תגובות אלו אפשרו לנו לראות מהם 2 המקרים הנפוצים ביותר ואנחנו נציג אותם ממש כאן בשורות הבאות. בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לכל מי שסייע לנו בכתיבת המדריך. שכן, בזכותו, הוא עולה לרשת.

 

מתי תצטרכו להשיג ייפוי כוח? מקרה מספר 1

אתם תצטרכו להוציא ייפוי כוח במצבים שבהם יש צורך לחתום על מסמך כלשהו בשם אדם אחר. כלומר, מישהו שמסיבה כלשהי, לא יכול להגיע ולחתום על המסמך באופן עצמאי. המקרה ה – 1 שבו אתם תידרשו להציג ייפוי כוח הוא מצב שבו מישהו שאתם מכירים נמצא בחו"ל ויש לו צורך בביצוע פעולה כלשהי שמצריכה ייפוי כוח.

 

מתי תצטרכו להשיג ייפוי כוח? מקרה מספר 2

המקרה השני שיגרום לכם להשיג ייפוי כוח הוא מקרה שבו תצטרכו לחתום על מסמך כלשהו עבור אדם חולה שמסיבה כלשהי לא יכול להגיע פיזית לחתום על המסמך. במקרה שכזה, נדרש אישור של נוטריון שמאשר כי החתימה נעשתה תוך הסכמה. חשוב מאוד לשים לב שאתם פונים אל נוטריון שהומלץ לכם על ידי אנשים שאתם סומכים עליהם.

 

טיפ בנוגע לבחירת עורך דין מומלץ

אם קראתם את הפסקה הקודמת, אתם וודאי יודעים כי עליכם לערוך בירור מקיף אודות הנוטריון אליו תפנו. שכן, אתם צריכים להיות בטוחים שמדובר בנוטריון מקצועי ומנוסה. כדי שתוכלו להיות בטוחים ב – 100 אחוז שאתם פונים אל מי שעונה על קריטריונים אלו, אתם יכולים לקרוא חוות דעת אמינות שנכתבו בפלטפורמות הבאות:

  • לשונית הביקורות של גוגל
  • אינסטגרם
  • פייסבוק

 

לסיום

עד כאן 2 המקרים הנפוצים בהם תידרשו להציג ייפוי כוח. כעת, יש בידיכם את המידע, כך שנותר לכם רק ליישם את הטיפ שנכתב לעיל ולהיות בטוחים שאתם בידיים טובות. נאחל לכם שיהיה בהצלחה ושתבחרו את בעל המקצוע הטוב ביותר בתחום.

עו"ד

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עריכת דין