נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 דרכי טיפול בהתקרחות גברית

משקפי שמש

התקרחות גברית היא אחת התופעות הנפוצות ביותר בארץ בפרט ובעולם בכלל.

לפעמים ההתקרחות היא עניין שנובע מגילו של הגבר, לפעמים היא עניין של גורמים גנטיים ותורשתיים, ולפעמים הדבר קורה בעקבות משתנים גופניים כמו תזונה לא נכונה וכו'.

היות והתקרחות גברית יכולה להוביל למצבים מאוד לא פשוטים, הן במישור הנפשי והן במישור הפיזי, חשוב לטפל בה לפני שהיא הופכת לטוטאלית.

היום אנחנו שמחים להציג בפניכם 3 דרכי טיפול בהתקרחות גברית, כך שאם גם אתם מתמודדים איתה – שתוכלו לדעת אילו אפשרויות עומדות בפניכם.

אז קדימה, שנתחיל?

 

למה חשוב לבחור מבין דרכי טיפול בהתקרחות גברית?

עוד לפני שנגיע להמלצות השונות, חשוב להבין שהתקרחות גברית היא לא בעיה שמתחילה ומסתיימת רק בשיער שמפסיק לצמוח על הראש. על פניו, נדמה שהתקרחות היא לא בעיה גדולה, שכן אותם גברים יכולים לחיות בשלום גם בתור קירחים. מה שלא תמיד נלקח בחשבון הוא האלמנט הרגשי, שעליו נדבר כעת.

ברגע שגבר מסוים סובל מהתקרחות גברית, הוא עלול לאבד באופן משמעותי את הביטחון העצמי שלו, ולהרגיש לא בנוח עם עצמו. מעבר למראה הפיזי שלו, הוא עלול להרגיש לא טוב, להימנע ממפגשים חברתיים ומאירועים ציבוריים שונים, ופשוט להפוך לאדם מכונס וסגור. את כל זה ניתן לפתור על ידי הדרכים שעליהן נספר לכם עכשיו.

 

הדרך הראשונה: השתלת שיער כאחת מדרכי טיפול בהתקרחות גברית

הראשונה מבין הדרכים שנדבר עליהן היא השתלת שיער. חברות רבות כמו דר זריאן ועוד מציעות ליווי, ייעוץ וביצוע של השתלת שיער בצורה מקצועית ואיכותית, שהתוצאות ממנה הן לא פחות ממושלמות. עם קבלת התוצאות, יכולים הגברים לחזור ולהרגיש את הביטחון העצמי שלהם, ולהתנהל בצורה טבעית ונינוחה עם עצמם.

 

הדרך השניה: נטילת כדורים להתמודדות עם התקרחות גברית

נעבור לדרך השניה, שבמסגרתה יכולים הגברים ליטול כדורים שונים שיכולים לעזור לקצב צמיחת השיער. הכדורים הללו ידועים בתור טיפול שיכול לעזור לגברים רבים, אולם לעיתים לא יומלץ על נטילתם בעקבות מצבים בריאותיים כאלו ואחרים, בעקבות גיל צעיר מדי ועוד.

 

הדרך השלישית: מברשות לייזר לשימוש עצמאי

דרך נוספת שהפכה נפוצה מאוד בשנים האחרונות עם מברשות לייזר. המברשות מקרינות את קרני הלייזר שלהן לקרקפת, מה שגורם לזרימת דם מוגברת לאיזור, ובהתאם מעודד את קצב צמיחת השיער.

 

איך בוחרים מבין דרכי טיפול בהתקרחות גברית?

שלושת הדרכים המפורטות הן דרכים שיכולות לסייע לכם להתמודד עם התקרחות גברית, אולם כדי לבחור מביניהן תצטרכו לחשוב על כמה וכמה קריטריונים, כמו המחיר שלהן, המקצועיות שלהן, היעילות שלהן לטווח הארוך, הליך ההחלמה מהן ועוד. ככל שתשקיעו יותר בבדיקות המקדימות, תוכלו להחליט מי מבין הדרכים הכי מתאימה לכם באופן אישי.

 

התקרחות גברית – אל תתמודדו איתה לבד

זה הזמן שלכם לבחור בדרך שיכולה לסייע לכם להיחלץ מהמצב הפיזי והנפשי שאיתו אתם מתמודדים, ולהנות משיער שופע ומלא. בהצלחה!

גבר

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בריאות
מהו אשווגנדה ומהם יתרונותיו
מהו אשווגנדה ומהם יתרונותיו?

אשווגנדה, הידוע מדעית בשם Withania Somnifera, הוא צמח מוכר ונערץ שמקורו בהודו ובמזרח התיכון. ברפואה ההודית, הידועה בכינויה איורוודה,