נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

3 טיפים לבחירת השקיות של החנות שלך

שקית כחולה

שקיות הן חלק בלתי נפרד מחנויות, כיוון ובהם שמים את כל המוצרים שרכשתם בחנות. הן אמצעי חשוב ושמיש בחנויות. בנוסף, לכך יש להן תפקיד נוסף והוא לשווק את העסק שלכם כלפי חוץ. אספנו עבורכם שלושה טיפים חשובים שיעזרו לכם לבחור את השקיות של החנות שלכם בצורה חכמה ויעילה שתעזור לעסק שלכם לפרוח. על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם.

 

שקיות ממותגות

אמנם אתם יכולים להביא לבית העסק שלכם שקיות "רגילות" בצבע חלק או מקרטון לדוגמא, אך כדאי לכם לבחור שקיות ממותגות עם הלוגו של החנות שלכם. באופן זה תצרו שקיות ייחודיות לחנות שלכם ספציפית ותוכלו לקדם את העסק שלכם בשל שלוש סיבות הקשורות גם לטיפים לבחירת שקיות.

למה ממותגות?

שקיות עם לוגו הופכות את חווית הקנייה למיוחדת יותר. אנשים גם לא ימהרו לזרוק שקיות מיוחדות עם לוגו וירצו להשתמש בהם בניגוד לשקיות "רגילות" בלי. ברגע שההדפס הוא מעניין ולא פשוט. יש מסר בשקית ממותגת ויש אנשים שאוהבים ללכת איתן בתחושה של יוקרה או מיתוג מסוים. בנוסף, הן יכולות להוסיף להופעה שלכם ולא להיראות כמו סתם שקית לא קשורה.

 

ככה תשווקו את עצמכם

בכדי לשווק את החנות שלכם תוכלו לפעול במספר מישורים, כמו אתר אינטרנט עסקי, פרסום ברשתות חברתיות, מוצרים ממותגים ועוד. שקית ממותגת היא דרך מצוינת לעשות זאת, כיוון והיא פריט שמשתמשים בו בצורה רחבה ביום יום. אנשים נוהגים להשתמש בשקיות לסחוב דברים במקומות שונים ומגוונים.

חשבו על כך שהלקוחות שלכם יסתובבו עם שקית ממותגת וכך יפרסמו את החנות שלכם בלי בעיה לאנשים חדשים שיכולים להיות לקוחות פוטנציאלים. פריט זה גם רואים בבירור והוא יכול לחשוף את הלוגו של החברה. מי שיתעניין יוכל לחפש את המותג באינטרנט וכך להגיע לחנות שלכם.

יתרון נוסף לשקיות קשור לכך שמוצרי פרסום כמו שקיות מעלים את אחוז הקנייה. כך עלה ממחקר שנעשה כי הסיכוי שיקנו מוצרי פרסום הוא כ- 85% לעומת 55% קניות שהן בלי מוצרי פרסום.

 

איך לבחור את השקית הממותגת

יש אופציות שונות לשקיות, מבד, מפלסטיק, צבעים שונים, קטנות וגדולות ועוד. לדוגמא ניתן למצוא שקיות אלבד ממותגות מחיר של 15 שקלים לשקית אחת עם ידיות פנימיות, או חיצוניות במחיר של 19 שקלים לאחת. כאשר ככל שתזמינו יותר המחיר יעלה מין הסתם.

 

בסיכומו של דבר

שקיות הן מוצר חשוב אם יש לכם עסק של חנות. הן שמישות ויעילות וניתן לסחוב איתן את המוצרים. כדאי להשתמש בהן כפריט ודרך נוספת לפרסום של העסק שלכם. שקיות ממותגות יעזרו לכם למשוך לקוחות חדשים ולחשוף לעולם את החנות שלכם באמצעות לוגו של החברה. תוכלו לרכוש שקיות שונות, כמו אלבד, פלסטיק, ידיות פנימיות וחיצוניות והמחיר ישתנה בהתאם לסוג ולכמות השקיות.

שקית קרטון

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עסקים
הזדמנויות עסקיות
מה זה Tax ID ומתי צריך אותו?

ארה"ב נחשבת למעצמת כלכלה עולמית, המושכת אליה אנשים רבים מכל רחבי העולם למטרות עבודה ו/או עסקים, כאשר מלבד ההזדמנויות