נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 רעיונות לעיצוב מטבח שכיף לבשל בו!

3 רעיונות לעיצוב מטבח שכיף לבשל בו!

רוב האנשים מתמקדים באופן שבו המטבח ייראה מבחינה עיצובית, בזמן שהם מניחים בצד את כל הנוגע לפונקציונאליות. תרחיש שכזה עשוי להוביל בסופו של דבר לקבלת מטבח מרהיב, אך אינו נוח לשימוש. מדריך זה עולה לרשת, כדי להעלות את המודעות לעניין החשוב ולהביא לשינוי בנושא. הישארו כאן ותגלו את 3 הרעיונות שיאפשרו לכם לעצב מטבח שיהיה לא רק יפה, אלא גם נוח ונעים לבישול.

 

רעיון מספר 1 – תשלבו כמה שיותר מרחבי עבודה

כל אחד יכול לקבל מטבח מעוצב שכיף לבשל בו. אם אתם רוצים להגיע לתוצאה זו, עליכם לשים לב תחילה למרחבי העבודה, לדוגמא:

  • שיש שצמוד לכיורים
  • אי
  • שולחן אוכל
  • שולחן בר

 

שכן, אלה יאפשרו לכם לחתוך, לקצוץ, לרדד ולבצע פעולות נוספות בנינוחות. הדבר נכון במיוחד עבור מי שמבשלים בבית עם עוד בני משפחה. שכן, כך יתאפשר לכל אחד לעמוד במקום מסוים וליהנות ממרחב עבודה זמין.

 

רעיון מספר 2 – תדגלו במינימליזם

בשנים האחרונות אנו רואים שנעשה שימוש בקו נקי במטבחים מסוגים שונים, כאשר הבולט ביותר שבהם הוא המטבח הקלאסי שאולי מוכר לכם בתור מטבח מודרני. בחירה בעיצוב שכזה, תגרום לכם לבחור בצבעים עדינים ותפחית את הצורך בהוספת אלמנטים מורכבים, לדוגמא:

  • תמונות
  • מדפים חיצוניים
  • ספלים מעוצבים ועוד

 

רעיון מספר 3 – תשתמשו בגופי תאורה שונים

שימוש בגופי תאורה איכותיים תאפשר לכם לבשל על הצד הטוב ביותר. שכן, כך תוכלו לבצע את הפעולות השונות במטבח במקסימום נוחות. נסביר שמומחים ממליצים להשתמש בכל מיני גופי תאורה ולהעמידם במקומות שונים. שכן, לכל גוף תאורה יש תפקיד אחר. בהזדמנות זו נמליץ לבחור ב – 3 גופי התאורה הבאים לכל מטבח:

  1. גוף תאורה גדול שתלוי על קיר התקרה
  2. גוף תאורה קטן שייתלה מעל הכיריים
  3. גוף תאורה שייתלה מעל למשטחי השיש

 

טיפ חשוב לסיום: קחו השראה מקטלוגים

כל אחד מאתנו מגדיר את הנוחות שלו אחרת. נסביר שאנשים גבוהים יעדיפו לעצב את ארונות המטבח במקום גבוה, בעוד נמוכי קומה יבחרו בהצבת הארונות במקום נמוך יחסית, כדי להימנע מהעברה של שרפרפים וכיסאות בתוך המטבח. עובדה זו גורמת לנו להציג בפניכם את הטיפ החשוב ביותר שנוגע לרפרוף בקטלוגים של מטבחים. שכן, אלה יאפשרו לכם לראות את העיצובים הנפוצים ויעלו בכם נקודות חשובות שתרצו לשים עליהן דגש בעת בחירת המטבח הבא.

 

השורה התחתונה – צאו לעצב את המטבח שלכם!

מדריך זה הגיע לסיומו. כעת אתם יודעים מהם 3 הרעיונות שיאפשרו לכם לעצב מטבח שכיף לבשל בו. בשלב זה תצטרכו ליישם אותם ולשלב את העיצוב האהוב עליכם. בהזדמנות זו, נזמין אתכם לחזור הנה ולהגיב על המדריך, כדי שתוכלו לשתף את שאר הגולשים בדתובנות שגיליתם בנושא.

רעיונות למטבח

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא מטבחים
עיצוב המטבח
5 טיפים לעיצוב המטבח

המטבח הוא הלב של כל בית, בו נרקחים יצירות מופת קולינריות ונוצרים זיכרונות טעימים. מטבח מעוצב לא רק משפר

מִטְבָּח
איזה חיפוי כדאי לעשות במטבח?

המטבח הוא לב הבית, בו נוצרים תענוגות קולינריים, ויוצרים זיכרונות. בכל הנוגע לעיצוב מטבחים, בחירת החיפוי המתאים היא קריטית.

ניקיון יסודי
איך בוחרים מטבח חדש?

לקראת תהליך שיפוץ בבית? אין צורך לצאת מהכלים, ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על בניית מטבחים חדשים