נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 דברים שחשוב שתבדוק לפני שאתה בוחר מה ללמוד

לבחור מה ללמוד

בחירת כיוון מקצועי זה לא עניין פשוט. מדובר בהליך שדורש בחינה מעמיקה של כמה דברים חשובים. מי שבחרו נכון יוכלו להעיד כי בחינה זו אפשרה להם להגיע למקום הלימודים ובהמשך למקום העבודה, כשחיוך מרוח על פניהם. הישארו כאן ותגלו בקרוב מה הם 4 הדברים שחובה לבדוק טרם ההרשמה למכללה, כדי גם אתם תוכלו להיות בטוחים ב – 100% בבחירה שלכם.  

 

הדבר ה – 1: בדקו האם אתם מתעניינים בתוכן שיועבר בקורסים השונים?

יכול להיות שאתם נמשכים מאוד ללימודים מתחום מסוים, אבל אינכם יודעים באמת מה הוא התוכן שנלמד במהלך הקורסים השונים. לכן, עליכם ליצור קשר עם מכללה מסוימת שמעבירה את הקורס או התואר הנבחר. לאחר מכן, תבקשו לקבל את הסילבוס הכללי שיאפשר לכם לבדוק את כל הנושאים והתחומים. אם תראו שיש נושאים מסוימים שאינם נוגעים לכם, תוכלו לבחון אפשרויות נוספות, עד שתגיעו לתחום הלימודים שמתאים לכם באופן מדויק.

קורסים שונים

הדבר ה – 2: בחנו את המקצועיות של המכללה

אי אפשר להירשם למקום לימודים סתם כך, מבלי לבדוק את המקצועיות שלו. שכן, יש לא מעט מכללות שמציעות לימודים, אך אלה אינן מספקות מידע מעמיק מספיק. ההמלצה שלנו היא לקרוא חוות דעת ברחבי הרשת אודות מקומות לימוד שיש עליהם חוות דעת חיוביות רבות.

ניתן לבצע את החיפוש באמצעות גלישה בפייסבוק, באינסטגרם ובגוגל. אולי תשמחו לשמוע שערכנו עבורכם בדיקה מקיפה אודות מכללות שמציעות לימודים בתחום ההיי טק והמחשבים וגילינו שמכללת ג'ון ברייס הגיעה למקום הראשון. כך שאם אנחנו עשינו זאת, אתם יכולים להיות בטוחים שתוכלו לבצע בדיקה זהה בקלות.

 

הדבר ה – 3: תבקשו לקבל פרטים אודות משך הלימודים

כניסה לאתר המכללה הנבחרת תאפשר לכם לקבל אינפורמציה עדכנית שנוגעת למשך הלימודים. חשוב מאוד שתבדקו את העניין בשלבים מוקדמים, כדי שתוכלו לקבל את התמונה המלאה שנוגעת לפרטים הבאים:

  • ימי הלימוד
  • שעות הלימוד
  • מועד תחילת וסיום הלימודים
  • מועדים מיוחדים שבהם לא יתקיימו לימודים

משך הלימודים

הדבר ה – 4: תיצרו קשר עם סטודנטים לשעבר

עריכת שיחות עם סטודנטים שסיימו את לימודיהם במקום הנבחר, תאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומעמיק. חשוב מאוד ליישם את בירור זה, משום שכך תוכלו לקבל את התשובות לכל השאלות שיש לכם שטרם נשאלו. אנחנו פנינו מספר פעמים לסטודנטים לפני שנרשמנו לתואר הראשון והשני. הגענו אליהם לאחר שפרסמנו פוסט ברשת ולשמחתנו, אלה הציגו בפנינו תמונת מצב אובייקטיבית שגרמה לנו להחליט אם להירשם למקום מסוים או לבדוק אופציות נוספות.

 

השורה התחתונה – עכשיו אתם יכולים לבחור בראש שקט

בשלב זה אתם מכירים ב – 4 הדברים שחשוב לבדוק רגע לפני שבוחרים מקום לימודים. כעת, עליכם לצאת לדרך ולקבל את תמונת המצב המקיפה ביותר שתוביל אתכם לבחירה הנכונה. נאחל שתעשו זאת במהירות, כדי שתוכלו להירשם לסמסטר הקרוב.

לבחור מה ללמוד

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לימודים