נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 דגשים לפני הזמנת חברת ניקיון

חברת ניקיון

הזמנה של חברת ניקיון לבית, המשרד או כל חלל אחר, דורשת מכם בירור מעמיק מראש. שכן, בחירה שגויה של חברה כזו עשויה להוביל אתכם למצב לא נעים שבמהלכו, אתם צפויים בעצם לגלות שהחלל שהיה צריך להיות נקי ומצוחצח, חוזר אליכם לאחר שבוצע בו הליך ניקיון ברמה נמוכה ביותר. כדי שתמנעו ממצב כזה, אתם צריכים להכיר את 4 הדגשים הבאים:

 

דגש מספר 1 – תבדקו פרטים אודות החברה

לפני שאתם מזמינים לבית אינסטלטור, צבעי או כל איש מקצוע אחר, אתם בודקים שמדובר באדם אמין נכון? אתם הרי צפויים להכניס אותו לפתח הבית, המקום האינטימי שלכם. לכן, אתם צריכים להיות בטוחים שמדובר באדם שבא לעשות את העבודה שלו באופן הטוב ביותר. שמענו לא פעם על אנשים וחברות שהזמינו חברת ניקיון וגילו בדיעבד שמדובר בחברה לא אמינה שהשאירה את החלל מלוכלך יותר מכפי שהיה בתחילת ההליך. לכן, ההמלצה היא לבדוק פרטים באופן מעמיק באמצעות אחת או יותר מהפלטפורמות הבאות:

  • פייסבוק
  • פה לאוזן (לברר עם חברים, מכרים, קרובי משפחה או אנשים שנעזרו בשירותיה של חברת ניקיון בעבר)
  • גוגל

 

דגש מספר 2 – תבדקו את גודל הדירה

הצעת המחיר שתקבלו תואמת לגודל הדירה או המרחב שדורש ניקיון. כדי שתשלמו את הסכום המדויק, אתם צריכים למדוד את גודל הבית או למסור לחברת הניקיון הנבחרת את מספר החדרים שבמקום. כך החברה תוכל לספק לכם הצעת מחיר מתאימה. אם אתם רוצים לבדוק איך עליכם לבצע את הדגש הזה, אתם יכולים להיכנס אל הקישור הבא ולגלות את כל הפרטים החשובים בנושא זה https://mbclean.co.il.

 

דגש מספר 3  – תבדקו את התאריך המתאים לכם

רגע לפני שאתם מזמינים חברת ניקיון, אתם צריכים להיות בטוחים שהתאריך שמסרתם לחברה הוא תאריך שמתאים לכם ביותר. אם תגלו ברגע האחרון שבתאריך הנבחר יש לכם אירוע ברית או חתונה, ייתכן שתיאלצו לשלם את מחיר הניקיון במלואו למרות שהניקיון לא יתבצע באותו היום. הסיבה לכך די ברורה – חברת הניקיון שריינה עבורכם את התאריך והיא עשויה להפסיד כסף אם לא תגיע אליכם במועד הנקבע.

 

דגש מספר 4 – תציינו את סיבת הניקיון

כל אחד בוחר להזמין חברת ניקיון מסיבות שונות. יש מי שצריכים את שירותיה של חברת הניקיון בגלל שיפוץ של הבית, יש מי שמזמינים לאולם או מקום אירועים לאחר שהתקיים שם אירוע. כך שחשוב שתמסרו לחברת הניקיון את הפרטים אודות הסיבה בעקבותיה אתם זקוקים לשירותיה. כך נציגי החברה יוכלו להתאים את עצמם מבחינת ציוד וחומרים.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן 4 הדגשים שאתם צריכים לדעת רגע לפני שאתם מזמינים את חברת הניקיון לניקוי היסודי בחלל שלכם. אנו מאחלים לכם בהזדמנות זו, שתבחרו בחברה טובה ומומלצת שתאפשר לכם ליהנות מניקיון איכותי ומבריק.

חברת ניקיון

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא ניקיון
10 טיפים לניקוי שטיחים
10 טיפים לניקוי שטיחים

שטיחים מוסיפים חמימות ונוחות לבתים שלנו, אבל הם יכולים גם להכיל לכלוך, אלרגנים וכתמים אם לא מתחזקים כראוי. ניקוי