נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 סיבות להתקין תקרה אקוסטית

4 סיבות להתקין תקרה אקוסטית

בימים האחרונים מתקיים שיח ער ברשתות החברתיות שעוסק ביתרונות שבאים לידי ביטוי לאחר התקנת תקרות האקוסטיות. חוות הדעת שעולות מידי יום הובילו לסקרנות בקרב הציבור וגרמו לנו לבדוק את הנושא. לכן, יצאנו לקרוא מידע בספרות המקצועית וחזרנו עם 4 הסיבות שהובילו להתקנת התקרה בקרב בתי אב ומשרדים רבים. הישארו כאן ותגלו למה כולם מדברים עליה.

 

יתרון ראשון  מבצעת פיזור אקוסטי איכותי

קרה לכם פעם ששהיתם במרחב עם אקוסטיקה גרועה? אם כך, אתם יודעים שמדובר בתרחיש שגורם לחוסר נוחות לנוכחים במקום. שכן, נשמע הד חזק מסביב שמקשה על השיח בין האנשים. התקנה של תקרה אקוסטית יכולה למנוע את תרחיש זה, משום שהיא מפזרת את האקוסטיקה בחלל באופן שווה. זו הסיבה שנעשית התקנה של תקרות אקוסטיות במקומות הבאים:

– חדרי מוזיקה

– כיתות לימוד

– ספריות

יתרון ראשון – מבצעת פיזור אקוסטי איכותי  

יתרון שני  התקנה מהירה

אל תטעו לחשוב שהתקנה של תקרה אקוסטית אורכת ימים ארוכים או שבועות רבים. שכן, התקנה מקצועית שמתבצעת על ידי מומחה שמכיר את התקרה הנבחרת, יכולה להתבצע תוך יום  יומיים בלבד. אם אתם מתכננים להתקין תקרה אקוסטית, עליכם לפנות לחברה מוכרת ומומלצת, משום שזו תספק לכם התקנה שהיא לא רק מהירה, אלא גם איכותית. נבקש לציין שבירור שערכנו בנושא גילה שהתקנה של תקרות מסוגים אחרים עשויה לארוך ימים ארוכים. כך שהבנו שהבחירה בתקרה אקוסטית נובעת בין היתר בעקבות מהירות ההתקנה שלה שמאפשרת לחזור לשגרה תוך זמן קצר בלבד.

 

יתרון שלישי  גישה נוחה לאמצעי התקשורת והתשתיות

יש הסוברים כי תקרה אקוסטית אינה מאפשרת גישה לאמצעי התקשורת כלל. אנחנו כאן כדי לציין שמדובר בסברה שגויה שצריך להעלות את המודעות לגביה. שכן, התקרות המתקדמות שמייצרים כיום מאפשרות גישה נוחה לתשתית החשמל והתקשורת (המחשבה בנושא זה מתבצעת טרם ההתקנה, כדי לאפשר נוחות מקסימלית). נדגיש שבעלי המקצוע שעוסקים בתשתיות אלה יודעים איך לגשת לתקרות אקוסטיות, כך שאתם יכולים להיות רגועים מבחינה זו.

 

יתרון רביעי  מראה אסתטי

העיצובים הקיימים של התקרות האקוסטיות יגרמו לכם לרצות להתקין אותם בכל תקרות הבית. שכן, יש כיום עיצובים מרהיבים שהופכים כל תקרה משעממת למעוצבת. לצורך הדוגמא, תוכלו לבחור באריחי קיר צבעוניים שייתלו לצד גרם המדרגות ויוסיפו אווירה ייחודית למרחב. לצד זאת, ניתן להתקין תקרת טיח אקוסטית מדורגת שתשנה את המראה המשעמם של התקרה הקיימת.

 

למה אתם מחכים? צאו לבחור את התקרה שלכם

אלו היו 4 הסיבות שיגרמו לכם להתקין תקרה אקוסטית בבית או בבית העסק. כעת ברור לכם שמדובר בתקרה ייחודית שמאפשרת ליהנות משורה ארוכה של יתרונות חיוניים. זה הזמן לעיין בקטלוג של חברה מוכרת, כדי שתוכלו לבחור את סוג התקרה והצבע המתאים עבורכם ביותר. נאחל בהזדמנות זו שתיהנו משילוב מדויק בין אקוסטיקה לעיצוב. 

יתרון רביעי – מראה אסתטי

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי