נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 סיבות שאתם חייבים טרמפולינה בחצר

ילדים

בשנים האחרונות ישנה עלייה במספר הטרמפולינות שנראות בחצרות הבתים ברחבי הארץ.

אנחנו יודעים שילדים (ומבוגרים) אוהבים לקפוץ בהם להנאתם, אבל מסתבר שזו לא הסיבה היחידה שבעקבותיה בתי אב רבים בוחרים "לקשט" את החצר עם טרמפולינה שכזו.

יש עוד 4 סיבות לפחות שגורמות לאנשים להחליט שהם חייבים טרמפולינה בחצר, רוצים לדעת מהן? תקראו את השורות הבאות ותגלו.

 

סיבה מספר 1 – כי זה מאפשר לילדים לעשות פעילות גופנית

אתם חייבים שתהיה לכם טרמפולינה בחצר כי זו הדרך הטובה ביותר לאפשר לילדים שלכם לעשות פעילות גופנית. אנחנו, ההורים, היינו משחקים הרבה בתור ילדים בשעות אחרי הצהריים את המשחקים הבאים:

  • משחקי תופסת
  • כדורגל
  • כדורסל ועוד

היום, המשחקים הללו פחות מקובלים. במקומם הגיעו הטרמפולינות שמאפשרות לילדים לפרוק אנרגיות לפני ארוחת הערב או בשעות הבוקר, כדי להתעורר לקראת השיעור בזום או בבית הספר.

 

סיבה מספר 2 –  כי זה מעביר את הזמן מחוץ למסכים

אתם חייבים שתהיה לכם טרמפולינה לחצר בגלל שהילדים שלכם צריכים לצאת קצת מהמסכים. כל הורה יודע כמה קשה להוציא את הילד מהמסך. בין אם הוא עסוק במשחק, בצפייה בסרט או בסדרה אהובה, הוא יכול לשבת מול המסך במשך שעות ארוכות ואתם יודעים את זה. מחקרים מראים שהמסכים פוגעים בהתפתחות המוח אבל לא רק, הם גם פוגעים בהתפתחות הגוף והאיברים הפנימיים שזקוקים לשינוע ותנועה. כאשר הילד שלכם יושב כל היום, הוא פוגע ממש בכל איבר ואיבר בגופו. לכן, אתם צריכים טרמפולינה שתאפשר לילד להעביר כמה דקות ארוכות מחוץ למסכים.

 

סיבה מספר 3 – כי אין משהו אחר לעשות בחצר

פעם היינו מכינים בית עץ לחצר או קונים מתקני שעשועים מפלסטיק (מגלשה, נדנדה). אלו דברים שיכולים להעביר כמה דקות קצרות לילדים בגיל צעיר. אתם צריכים מתקן שיאפשר לילדים קטנים וגדולים כאחד להעביר את הזן בכיף ובהנאה ואין דבר יותר מתאים מאשר טרמפולינה. ברגע שתהיה לכם טרמפולינה, אתם תראו שהילדים מעסיקים את עצמם בחצר והם בכלל לא זקוקים לכם.

 

סיבה מספר 4 –אתם לא תשמעו את הריבים של הילדים עם חברים

מכירים את הרגע הזה שבו אתם שומעים את הילדים רבים עם חבר שהגיע לפליידייט? סביר להניח שאתם מכירים טוב מאוד. אם תהיה לכם טרמפולינה בחצר, אתם לא תשמעו את הריבים ולא רק בגלל שהטרמפולינה נמצאת במרחק מה מכם, אלא גם בגלל שאין במשחק בטרמפולינה עניין של בחירת תפקידים או נושאים אחרים שעלולים להביא לוויכוחים בין השניים.

 

לסיכום

יש הרבה יותר מ-4 סיבות שיגרמו לכם להבין שאתם חייבים טרמפולינה בחצר, אבל ה-4 האלו הן החשובות ביותר (והן גרמו לנו להביא טרמפולינה חדשה). אז אל תחכו יותר מידי ותתחדשו עם טרמפולינה לילדים. לנו נותר לאחל לכם שתיהנו ממנה!

מתקן קפיצה

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לבית ולגינה
תפיסת מכרסמים
לכידת מכרסמים בגינה

כולנו מכירים את הרגע הזה שבו אנו מגלים שיש מכרסם בגינה שגורם להרס של כל הירקות והצמחים שגודלו בזיעה