נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 שרשראות מיוחדות לתת לאדם קרוב

שרשראות מיוחדות

זה לא סוד, תכשיט זו המתנה הטובה ביותר שאפשר להעניק לכל אדם באשר הוא. החלטנו לקחת את העובדה הזו בידיים ולבדוק אותה באופן מעמיק, כדי שכל אחד יוכל לבחור את התכשיט המתאים ביותר למקבל המתנה.

מדריך זה הוא חלק מסדרת מדריכים מקיפה שהציגה עד כה את התכשיטים והעגילים המיוחדים ביותר. הישארו כאן ותגלו הפעם את 4 השרשראות המיוחדות שהתגלו על ידינו.

 

שרשרת "שמע ישראל"

חשוב לציין תחילה שהחלטנו לרכז במדריך זה שרשראות שיזכירו למקבל המתנה את השורשים שלו, לנוכח המצב הביטחוני שפוקד את מדינתנו בתקופה האחרונה. שרשרת "שמע ישראל" שמככבת ברגעים אלו ממש בפסקה הראשונה, נבחרה בקפידה, משום שזו מעבירה מסר חד משמעי של חיזוק הרוח.

הענקת שרשרת ייחודית זו כמתנה בימים מורכבים אלה, תעניק כוחות מחודשים למקבל המתנה שישמח לענוד אותה מיד בעת קבלתה.

שרשראות

שרשרת מגן דוד

אי אפשר לכתוב מדריך בימים אלה מבלי להציג את מגוון תליוני מגן הדוד שמופיעים על גבי שרשראות שונות. מי מכם שיערכו חיפוש בחנויות תכשיטים, יגלו שיש שרשרת מגן דוד מזהב וכסף. לכל שרשרת יש אופי מיוחד משלה, כך שתוכלו לבחור את זו המתאימה ביותר. נציין שיש למשל שרשראות עם שיבוץ יהלומים, חריטות ועוד.

 

שרשרת ארץ ישראל

ניתן להעניק במתנה את השרשרת המיוחדת ה – 3 במספר לבן זוג, קרוב משפחה, שכן, חבר ועוד. שכן, כל אחד ישמח לענוד אותה על צווארו. מדובר בשרשרת עם תליון מעוצב (בגווני זהב או כסף לבחירתכם) בצורתה של ארץ ישראל.

מגוון העיצובים שקיימים בקטגוריה זו הינו רחב, כך שחשוב לבדוק באופן מעמיק את האפשרויות השונות, כדי שיתאפשר לכם לבחור את הדגם המתאים ביותר למקבל המתנה.

 

שרשרת בהכנה עצמית

השרשרת האחרונה שתוצג במדריך זה אינה נמכרת בחנויות התכשיטים השונות. שכן, מדובר בשרשרת שכל אחד יכול להכין לבד, לאחר שזה ירכוש את החומרים הבאים:

  • חוט
  • חרוזים או תליונים
  • סוגר

היתרון העיקרי שבא לידי ביטוי בשרשרת זו נוגע להתאמה המקסימלית למקבל המתנה. שכן, ניתן לבחור באופן עצמאי את סוג החומר ממנו השרשרת תהיה עשויה ואת עיצוב התליון הנבחר. ראוי לציין שלצד יתרון זה, יש חיסרון שאי אפשר להתעלם ממנו.

שכן, זו שרשרת שעשויה להיהרס תוך זמן קצר, מכיוון שהאיכות שלה דלה. לכן, מי מכם שרוצים להעניק שרשרת מיוחדת, איכותית ועמידה, צריכים לבחור באחת מ – 3 האפשרויות שהוצגו לעיל.

 

השורה התחתונה

אלה היו 4 השרשראות המיוחדות ביותר שניתן לתת במתנה לאדם קרוב. כעת אתם מכירים בהן, כך שתצטרכו רק לבחור את השרשרת המתאימה ביותר ולבקש מהחנות שזו תיארז בתוך אריזת מתנה. נאחל לכם שתבצעו את הבחירה המדויקת שתשמש את האהובים שלכם לאורך שנים.

שרשראות מיוחדות

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא תכשיטים
איך מנקים כלי כסף
איך מנקים כלי כסף?

כשזה מגיע למוצרים, תכשיטים וכלים מכסף יש המון מידע שכדי לכם להכיר לפני שאתם רוכשים או מטפלים בכלי כסף