נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 בדיקות קריטיות בבדק בית

Alexas_Fotos / Pixabay

בטרם אתם נכנסים לבית החדש שלכם חשוב מאוד לבצע בדיקת בדק בית ע"י חברה מקצועית כמו גאיה הנדסה וזאת כדי להיות בראש שקט.

jarmoluk / Pixabay

הבדיקות החשובות ביותר אותן יש לבצע לפני שנכנסים לדירה החדשה

רגע הכניסה לדירה החדשה הוא רגע חשוב ומרגש אבל לפני שאנחנו נכנסים לדירתנו החדשה, גם אם מדובר בדירה אותה רכשנו מקבלן או דירה מיד שנייה חשוב מאוד לבצע בדק בית ע"י חברת מקצועית. רבים תוהים לעצמם בדק בית מחיר – האם הוא גבוהה? התשובה שלנו היא בהחלט לא, ומדובר בהשקעה משתלמת אשר יכולה לחסוך אלפי שקלים. לכן, המומחים של חברת גאיה הנדסה מציגים לכם את חמש הבדיקות הקריטיות ביותר בבדק בית:

  1. בדיקת אינסטלציה – בדיקת אינסטלציה היא בדיקה חשובה ביותר, בייחוד כאשר מדובר בדירה ישנה זאת משום שאם ישנן בעיות במערכת הניקוז זה עלול לגרום להצפות בדירה כמו גם לעוגמת נפש רבה. לכן, באמצעות צוות המומחים של גאיה בנייה ניתן לבצע בדיקה של כלל מערכות האינסטלציה.
  2. בדיקת ליקוי בנייה – רוב האנשים אינם מקצועיים מספיק כדי לדעת האם לפני הרכישה של הנכס האם קיימים בו ליקויי בנייה. אומנם ניתן לראות ליקוי בנייה באמצעות הראייה, אבל יש צורך לבצע בדיקה מדוקדקת ומעמיקה כדי לקבוע באופן חד משמעי האם ישנם ליקויי בנייה. חברת גאיה הנדסה עורכת בדק בית באופן יסודי, זאת באמצעות צוות של מהנדסים אשר יודעים לדווח האם קיימים ליקוי בנייה ולאחר מכן לקבל גם דו"ח מפורט על כל הליקויים שנמצאו כולל העלות המשוערת של התיקונים,.
  3. בדיקת מצב הקירות – אצל גאיה הנדסה ישנו הציוד המתקדם ביותר בתחום אשר מאפשר לבצע בדיקת מצב קירות ורצפות באמצעות מצלמה טרמית וכן אמצעי נוספים, כדי לבדוק האם ישנו התפתחות של רטיבות, עובש או כל ליקוי אחר במצב הקירות או המרצפות.
  4. בדיקת חשמל – בדיקת חשמל נועדה לבדוק את כל חיבורי החשמל המותקנים בדירה, כמו גם את מערכת החשמל הכללית וזאת כדי לבדוק האם ישנם ליקויים אשר נדרשים לטפל בהם בטרם נכנסים לדירה. מדובר בבדיקה אשר מתבצעת ע"י מהנדס חשמל מקצועי של חברת גאיה הנדסה אשר בודק את מערכות ההולכה החשמלית באמצעות כלים טכנולוגים מתקדמים בהתאם לכללי הבטיחות הנדרשים בסוג רגיש כזה של בדיקות בדק בית.
  5. בדיקת התאמה של כמויות חומר הבניין וטיבם – כאשר מדובר בדירות חדשות חשוב מאוד לוודא מהו החומר אשר בו נעשה שימוש והאם מדובר בחומר איכותי. למעשה, אנו עדים בשנים האחרונות ליותר ויותר מקרים בהם התגלה כי חומרי המלט לא היו איכותיים וכתוצאה מכך קיימת סכנת חיים של ממש. לכן, המהנדסים של גאיה הנדסה יבדקו את טיב החומרים והתאמתם כמו גם האיכות שלהם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי מקצוע
אינסטלציה סניטרית
החלפת כלים סניטריים

בתחום שיפוץ הבית, ההשפעה של שינויים קטנים יכולה להיות באמת טרנספורמטיבית. שינוי אחד שכזה שלעתים קרובות אינו מורגש אך

תיקון צנרת ביוב
כמה עולה תיקון צינור ביוב?

בעיות בצנרת הביוב יכולות להיות סיוט של בעלי הבית, ולגרום לאי נוחות, לסכנות בריאותיות ולנזק פוטנציאלי לרכוש. כאשר מתמודדים

7 טיפים לשפור הכתיבה
7 טיפים לשפור הכתיבה

כתיבה היא מיומנות חיונית המשמשת בהיבטים רבים של החיים, בין אם זה כתיבת מיילים, יצירת דוחות או אפילו כתיבת