5 הקסדות הטובות ביותר בשוק

רכישת קסדה עבורנו היא ללא ספק מאורע מרגש! לעתים אנו רוצים להתחדש בעת שהקסדה הישנה כבר מרופטת, ולעתים מדובר ברכישת הקסדה הראשונה שלנו – ואז זה אפילו מרגש אף יותר!

יש המון פרמטרים המשפיעים על רכישת קסדה, ומומלץ להכיר אותם לפני שאנו רצים לקנות – כך שנוכל ליהנות מהקסדה שלנו מספר שנים.

במאמר זה ריכזנו עבורכם את 5 הקסדות הטובות ביותר בשוק!

 

SHOEI

קסדות "שואי" הם בין הטובות בשוק, ותוכלו לראות את שם המותג מככב גם בשידורי אליפויות רכיבת אופנועים עולמיים. מדובר בקסדה שאינה זולה, אך בהחלט עושה את העבודה – ומבטיחה לכם שנים רבות של הנאה. שואי מייצרים מגוון של קסדות לשימושים שונים, והן ידועות כקסדות שקטות במיוחד ובעלות משקל קל.

 

BELL

חברת "בל" נחשבת לפורצת דרך מבחינת בטיחות ונוחות. ניתן להתרשם מקסדות אלו בקטלוג של
חברת אופנועי מטלון, המציע מגוון של דגמים מהמותג, המתאפיינים בשימושים שונים וטווח מחירים מגוון יחסית. מעבר לבטיחות ולנוחות, קסדות "בל" מעוצבות בטוב טעם, ומעניקות לכם ולסביבה חוויה דקורטיבית!

 

ARAI

קסדות ARAI נחשבות בין הקסדות הטובות בעולם, ומיועדות למקצוענים שגם מעוניינים להשקיע כמה אלפי שקלים בקסדה טובה. גם את המותג הזה תוכלו לראות באליפויות רכיבה ספורטיבית או רכיבת שטח, והוא משמש את הרוכבים הטובים בעולם. הקסדות מתאפיינות במשקל קל, חומרים איכותיים במיוחד, ובטיחות יוצאת דופן לרוכב.

 

LS-2

קסדות LS-2 מהוות בחירה מעולה עבור הרוכב שהתקציב שלו מוגבל, כיוון שהן מעניקות תמורה רבה ביחס למחיר ההוגן בהחלט שלהן. LS-2 מציעים קסדות נפתחות, מלאות או שלושת-רבעי – ע"פ הטעם האישי והצרכים של הרוכב. הקסדות מתאפיינות במשקל קל, מנגנוני סגירת משקף איכותיים, ונוחות משתמש גבוהה במיוחד.

 

MT

גם קסדות MT נכנסות לקטגוריית הקסדות המשתלמות, והן מתאפיינות במחירים נוחים במיוחד ותמורה הוגנת. אנו מדברים על קסדות שמחירן מסתכם בכמה מאות שקלים בודדות, ויחד עם זאת – הן עשויות מחומרים איכותיים במיוחד, קלות משקל, ומכילות פיצ'רים רבים המאפשרים נוחות לרוכב. בין הפיצ'רים בקסדות MT, נוכל למצוא ריפודים פריקים, משקף אדים, פתחי אוורור, מנגנון נעילה פנימי, משקף שמש ועוד.

 

איך קונים קסדה בצורה נכונה?

עבור הרוכב המתחיל, רכישת הקסדה הראשונה עשויה להיות מבלבלת. ברוב המקומות יאפשרו לכם למדוד את הקסדה ואפילו לרכב איתה יום – יומיים, כדי לבדוק התאמה.

טיפים חשובים:

 

מבנה הראש

כל מותג קסדות מתאפיין בהתאמה לסוגי מבנה ראש אחרים, ולכן לעתים תפגשו ברוכבים שמשתמשים שנים באותו מותג. נסו מספר דגמים לפני שתחליטו!

 

מידת הלחץ

הקסדה אמורה ללחוץ במידה מסוימת בלחיים, אך לא אמורה ללחוץ על המצח. קסדות אמנם נוטות להתרחב לעתים, אך זכרו שאין מדובר בהתרחבות משמעותית מאוד. במידה ויש לחץ על הראש והמצח – ייתכן והמידה קטנה מדי עבורכם!

 

רוכבים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram