נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 מתנות שאת יכולה לקנות לעצמך ביום ההולדת

יום פינוקי ספא

לאהוב את עצמנו הוא דבר חשוב. לפני שאנחנו נותנות את האהבה שלנו לאנשים אחרים צריך לבדוק כי אנחנו נותנות לעצמנו אהבה. אנחנו רגילות לקנות מתנות לאנשים שאנחנו אוהבות. הרבה פעמים אנחנו אפילו לא עושות זאת בשביל עצמנו. אז אם יום ההולדת שלך מגיע, יכול להיות נחמד לקנות לעצמך מתנה. מגיע לך להרים לעצמך על הבן אדם הטוב שאת! אנחנו ניתן לך 5 רעיונות למתנות שאת יכולה לקנות לעצמך ביום ההולדת!

 

1. יום פינוקים

המתנה הראשונה שאנחנו נדבר עליה היום היא – לקבוע לעצמך יום פינוקים. תבדקי על ספא טוב שתוכלי לקבל בו איזה עיסוי טוב. את עסוקה במהלך כל השבוע ורוב הסיכויים שאת לא תמיד לוקחת זמן בשביל עצמך ולכן, יום פינוקים בספא יכול להיות המתנה המושלמת בשבילך. מגיע לך יום רגוע שלא תחשבי בו על כלום!

 

2. תכשיט יפה

עוד מתנה שתמיד כיף לקבל היא תכשיט. אנחנו ממש מעריכות כאשר אנו מקבלות תכשיט מבן אדם אהוב, וכך זה צריך להיות עם עצמנו גם כן! אנחנו צריכות לאהוב את עצמנו ולהראות לעצמנו אהבה. כאשר ישאלו אותך – 'מי קנה לך את הטבעת שלך?' את תוכלי לענות בגאווה 'אני קניתי לעצמי כמתנה!' – מה יותר מרגש מזה? את תוכלי למצוא מבחר של טבעות לנשים בחברת טרנטולה!

מתנת תכשיטים ליום הולדת

3. קורס שמעניין אותך

אנחנו כל החיים ממשיכות להתפתח. אנחנו לומדות דברים חדשים וכך גם מגלות דברים חדשים על עצמנו. אם את בן אדם אשר אוהב ללמוד דברים חדשים, יכול להיות נחמד לרכוש קורס. זה יכול להיות קורס תפירה, קורס משחק, קורס שיווק, קורס איפור – לא משנה מה, העיקר שזה יהיה משהו שתמיד חלמת לעשות. המטרה היא לא כדי שתשני מקצוע אלא כדי שתהני מחוויה חדשה!

 

 4. ריטריט יוגה

אם את אוהבת להזיז את הגוף, מתעניינת בדברים רוחניים וגם אוהבת לחוות חוויות חדשות – תוכלי לסגור מקום בריטריט יוגה. מתנה מיוחדת שאת יכולה להעניק לעצמך. יש בארץ ובחו״ל מגוון ריטריטים שווים. תוכלי אפילו למצוא ריטריטים אשר מיועדים לנשים בלבד. מה יותר טוב כדי להעצים את הנשיות שבך?

 

5. יום צילומים

המתנה האחרונה שאנחנו נדבר עליה – יום צילומים. המתנה הזאת היא מאוד מיוחדת מפני שהיא תעצים אותך וגם את הנשיות שלך. לעמוד מול מצלמה הוא לא הדבר הכי פשוט. זה מאתגר מסיבות רבות. ולכן, זוהי יכולה להיות מתנה מדהימה עבור עצמך. תוכלי ללמוד דרך היום צילומים הזה איך לאהוב את עצמך ואת הגוף שלך. איך לקבל אותו מבלי לשפוט. כך תוכלי לעוף על עצמך ופשוט להשתחרר!

 

לסיכום

יום ההולדת שלך מגיע ומגיעה לך לעשות לעצמך מתנה! מתנה כמו לדוגמה יום פינוקים, תכשיט יפה, קורס שמעניין אותך, ריטריט יוגה או אפילו יום צילומים. אין דבר יותר מרגש מלתת לעצמנו אהבה. מגיע לך להרגיש כמו החברה הכי טובה של עצמך!

צילום יום הולדת

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא מתנות
בלוקים
שלוש מתנות מרגשות

מחפשים מתנה מיוחדת במינה לאדם אהוב או לרגל מאורע משמח? בבלוקים תוכלו למצוא את כל מה שחיפשתם ועוד. במחירים

תנות מלאות אמונה
3 מתנות מלאות אמונה

בתור יהודים, הדבר העיקרי שמחזיק אותנו זו האמונה העמוקה בבורא עולם. האמונה הזו באה לידי ביטוי בשלל צורות, אולם

מתנה
3 מתנות שוות לאישה

כל גבר רוצה להיות בטוח שהוא קונה לאישה שלו את המתנה הכי שווה שיש. מתנה שתאפשר לו להגיד לה,