נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

8 טיפים שיעזרו לכם לבחור בר מים שיתאים לצרכים שלכם

בר מים

בחירת בר מים לבית או למשרד זה משהו שצריך להיעשות בקפידה. בר מים איכותי יכול לספק לכם מים טריים, בריאים וטעימים בכל עת, אך חשוב לבחור את הדגם המתאים לצרכים ולרצונות שלכם. הנה 8 טיפים שיעזרו לכם לבחור בר מים נכון.

 

1. צרכי צריכה

הדבר הראשון שעליכם לקחת בחשבון הוא צרכי הצריכה שלכם. כמה אנשים יעשו שימוש בבר המים? כמה מים אתם צורכים ביום? האם אתם זקוקים למים חמים, קרים או פושרים? ישנם דגמים שונים של ברי מים המציעים קיבולות שונות ופונקציות שונות, לכן חשוב לבחור דגם שיתאים לצרכים הספציפיים שלכם. למידע נוסף הקליקו עדן בר.

צְרִיכָה

2. סוג המים

  • ברי מים המחוברים למערכת אינסטלציה – יתרון משמעותי של ברי מים אלו הוא שלא צריך לדאוג למלא מכלים. יחד עם זאת, חשוב לוודא שיש לכם מערכת אינסטלציה תקינה ולחץ מים מספיק.
  • ברי מים עם מכלים -ברי מים אלו נוחים לשימוש וניתן למקם אותם בכל מקום בבית או במשרד. יחד עם זאת, חשוב למלא את המכלים באופן קבוע.

 

3. טכנולוגיות סינון

ברי מים רבים מצוידים בטכנולוגיות סינון מתקדמות המסייעות להסיר מזהמים מהמים ולשפר את טעמם. ישנן טכנולוגיות סינון שונות, כמו אוסמוזה הפוכה, סינון פחם פעיל ועוד. חשוב לבחור דגם עם טכנולוגיית סינון המתאימה לצרכים שלכם.

 

4. פונקציות נוספות

רבים מהדגמים המודרניים של ברי מים מציעים פונקציות נוספות, כמו בר מים חם קר, קירור מים, ברז סודה, חיבור למקרר יין ועוד. חשוב לבחור דגם עם הפונקציות החשובות לכם.

 

5. עיצוב

ברי מים הם פריט עיצובי לכל דבר ולכן חשוב לבחור דגם שיתאים לעיצוב הבית או המשרד שלכם. ישנם דגמים שונים של ברי מים בעיצובים שונים, כך שתוכלו למצוא בקלות דגם שיתאים לטעמכם.

 

6. תקציב

מחירי ברי מים יכולים להשתנות מאוד בהתאם לדגם, לתכונות ולמותג. חשוב לקבוע תקציב לפני תחילת החיפושים ולמצוא דגם שיתאים הן לצרכים שלכם והן לתקציב שלכם.

 

7. אחריות

חשוב לבחור דגם עם אחריות ארוכה ככל האפשר. האחריות תגן עליכם במקרה של תקלות או בעיות.

 

8. המלצות

מומלץ לקרוא המלצות על דגמים שונים של ברי מים לפני הרכישה. ניתן לקרוא המלצות באתרי אינטרנט, בפורומים ובקבוצות פייסבוק.

 

טיפים נוספים

  • מומלץ להיכנס לחנות מקוונת ולבחון דגמים שונים של ברי מים לפני הרכישה.
  • חשוב לוודא שבר המים מגיע עם כל האביזרים הנדרשים.
  • חשוב לקרוא היטב את הוראות השימוש לפני השימוש בבר המים.
  • חשוב לנקות ולתחזק את בר המים באופן קבוע.

 

סיכום

בחירת בר מים מתאים לצרכים שלכם היא החלטה חשובה, לכן, עשו את המחקר שלכם, השוו בין דגמים שונים וקחו בחשבון את התקציב, צריכת המים שלכם, סוגי המים המועדפים והפונקציות החשובות לכם, העיצוב, וביקורות של משתמשים אחרים.

בר מים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
4 סיבות להתקין תקרה אקוסטית
4 סיבות להתקין תקרה אקוסטית

בימים האחרונים מתקיים שיח ער ברשתות החברתיות שעוסק ביתרונות שבאים לידי ביטוי לאחר התקנת תקרות האקוסטיות. חוות הדעת שעולות