נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

lifter – מרימים אתכם לגבהים חדשים

מרים

חברות שונות בשוק מציעות במות הרמה מקצועיות ומתקדמות למגוון רחב של שירותי הרמה, שיפוץ והעברה. כאשר אנו בוחרים חברת במות הרמה עלינו לבחור בחברה ותיקה ומיומנת כמו חברת lifter ששמה את הבטיחות והחדשנות במקום הראשון בתחום במות ההרמה.

 

איך נבחר במת הרמה?

כיום בענפי משק רבים קיימות עבודות בגובה. מכיוון שבכל מקום אנו מוקפים בבניינים ורבי קומות, השימוש בבמת הרמה הפך לחלק מהיום יום שלנו. כאשר אנו בוחרים לעבוד עם במת הרמה עלינו לשאול כמה שאלות (או לענות לשאלות החברה המבצעת) על מנת לבחור את במת ההרמה המתאימה לנו: מהו סוג העבודה שאנו צריכים לבצע? מהו הגובה שאליו אנו צריכים להגיע? מהם תנאי השטח שבהן הבמה תצטרך לעבוד? מהו כובד הציוד שהיא אמורה לשאת? לאחר מענה על כל השאלות, חברה מומחית כמו lifter תעשה את התיאום המדויק ביניכם לבין במת ההרמה האידיאלית ביותר לעבודה שאתם מזמינים.

 

במת הרמה מסוג זרוע מפרקית

במת הרמה מפרקית היא ארוכה מאוד ביחס לסוג המספריים, ומסוגלת לנוע בזוויות שונות ולכל הצדדים. קיימים כמה סוגים לבמה מסוג זה:

  • הראשונה – במת הרמה המופעלת על מנוע דיזל ומגיעה לגובה של 16 מטרים.
  • השנייה – מגיעה לגובה של 20.6 מטרים, פועלת על סוג מנוע דיזל או חשמלי, ומתאימה בין היתר לעומסים כבדים. לבמה זו גלגלים המותאמים לשטח והיא מסוגלת לעבוד בשיפוע ולהתמודד בתנאי חוץ קשים.

 

במת הרמה מסוג מספריים

במת הרמה מסוג מספריים תתאים לגבהים יותר נמוכים ולמבנים סגורים. היא תתאים לעבודה מעל משטחים ישרים וקשיחים כמו מחסנים, מבנים שזקוקים לשיפוץ כמו בתי ספר ומרכזי קניות, עמודי תאורה, גשרים לתליית שלטים וכו׳. במות אלו יתאימו לתוואי שטח נוח ועירוני יותר. בעזרת במות אלה ניתן להגיע באופן מדויק למקומות צרים על מנת להעביר עובדים או ציוד בבטחה. במות ההרמה מסוג מספריים עובדות על מצברים חשמליים ולכן הן יותר חלשות מבמת הרמה מסוג זרוע מפרקית.

 

בטיחות בעבודה עם במת הרמה

בתחום במות ההרמה אנו מחויבים לבחור בחברה בטיחותית כמו lifter מאחר ועובדים עם ציודים כבדים שעלולים להיות מסוכנים כאשר לא מקפידים על כללי הבטיחות. על מנת שנשמור על בטיחות מרבית עלינו להקפיד על כללי העבודה של משרד הבטיחות וחוקי העבודה, לפיהם מפעיל במה צריך בגיר מעל גיל 18 ובעל רישיון נהיגה בדרגה b.

על המפעיל לעבור הדרכה עבור עבודה בגובה ולקבל אישור הסמכה מתאים. עובדים קבועים צריכים לעבור ריענון של חוקי העבודה ולבצע אותם באופן שוטף. יש להשתמש בציוד מגן מלא ולעבוד עם כל הכלים לפי הוראות היצרן. לפני כל הפעלה יש לבצע הפעלה והדגמה מקדימה על מנת לשמור על בטיחות מיטבית וערנות גבוהה. עם חברה כמו ליפטר, כל הפרמטרים הללו יילקחו בחשבון ותוכלו להיות שקטים.

מרים גבהים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי