נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

פתרונות קירור לאירועים בחוץ

שמש מתחת לעננים

 מדינת ישראל או יותר נכון להגיד האקלים במדינת ישראל, מהווים מכשול עבור לא מעט דברים. כאשר אנו מגיעים לחודש הבית החמים, החל מסוף חודש יוני ועד סוף חודש אוגוסט, מדובר בתקופה חמה ביותר שמקשה על ביצוע או הקמת פעילויות מסוימות מחוץ לכותלי הבית. בין היתר, כאשר מדובר באירועים שמתקיימים במסגרת תאריכים אלו צריך להיערך בהתאם.

גינה ביתית

אירוע בחוץ- כיצד מגיבים לחום הרב ולקשיים?

כפי שכבר ציינו, החום בישראל מהווה מכשול מרכזי בהקמת אירועים באוויר הפתוח. ישנם לא מעט פתרונות קירור שהומצאו על מנת לאפשר הוצאה לפועל של אירועים אלו. בין פתרונות הקירור שתוכלו למצוא, יש מזגנים ניידים, מאווררי ענק, מאווררים שמוציאים מים ועוד. לאורך המאמר נתמקד ונרחיב מה מאפיין כל פתרון ועבור אילו אירועים הוא יכול לשמש אתכם. באופן כללי, השכרת ציוד שכזה מאפשר להוציא לפועל את האירוע על אף החום הכבד, ויתרה מזאת- בצורה כיפית ומהנה שתגרום לאורחים להתרכז בתכלית האירוע ולא בחום הכבד. על מנת להיחשף לכלל האפשרויות העומדות לפניכם בתחום פתרונות הקירור לאירועים באוויר הפתוח, לחץ כאן.

פתרונות הקירור- מה מאפיין כל אחד ועבור איזה אירוע כל אחד מתאים?

כפי שציינו קודם לכן, ישנם לא מעט פתרונות שהאדם המציא על מנת שיוכל להתגבר על עומסי החום הכבדים ששוררים במקומות מסויימים, ולאפשר הוצאה לפועל של תוכניות שוטפות- בין היתר של אירועים. כאשר מדובר במדינת ישראל, מדינתנו הקטנה אך החמה מאוד- הדבר מקבל חשיבות כפולה ומכופלת.

מזגנים ניידים הם בין האפשרויות המוכרות ביותר בתחום פתרונות הקירור באיזורים פתוחים. מזגן נייד כשמו כן הוא, הינו מזגן שניתן לקחת אותו ולהפעיל אותו בכל מקום שתרצו. בלי להיכנס יותר מדי להיבט המכני או הפיזי של המזגן, נציין כי המערכת בנוייה על עקרונות זהים ודומים של מערכות המזגן הביתיות שאנו מכירים. בכדי להמחיש לכם עד כמה יש דמיון בין שני הסוגים, גם מזגנים ניידים מקבלים ציון על פי רמת הזיהום של איכות הסביבה.

מאווררים על כלל סוגיהם- מאווררים ענקיים או מאווררים על בסיס מים, מהווים פתרון יעיל ומוכר מאוד בתחום פתרונות הקירור. העיקרון הוא זהה פחות או יותר, ודורש בדרך כלל מקור חשמל כמו גנרטור שיספק את צריכת המתח הדרושה. בין אם מדובר במאוורר שמספק אוויר או במאוורר שפועל בצורה שממטירה טיפות ורסיסי מים קטנים על מנת ליצור תחושה נעימה יותר- מדובר בפתרונות יעילים ביותר.

כל שנותר לנו להגיד לכם הוא שאין לכם סיבה לחשוש יותר מדי אם החלטתם להקים אירוע בחלל הפתוח במהלך חודשי הקיץ או לאורך כל השנה- ישנם פתרונות מצוינים שיגרמו למוזמנים שלכם ולחתני השמחה, להתעסק באירוע שלשמו כולנו התכנסנו ולא בחום הכבד ששורר בחוץ.

מעוניינים להמשיך לקרוא בנושא כל מה שצריך לדעת על על האש כנסו לכאן

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים
קוסם מקצועי
5 טיפים להזמנת קוסם ילדים

כשזה מגיע לארגון אירוע בלתי נשכח לילדים, הזמנת קוסם ילדים יכולה להוסיף מנה נוספת של פליאה והתרגשות. עם זאת,

הצגות שאת
3 הצגות שאתם חייבים לראות

בתקופה האחרונה אנו שומעים חוות דעת חיוביות רבות מצד מכרים שחזרו מהצגות שונות ברחבי הארץ. עובדה זו גרמה לנו

לופטים
לופטים במרכז הארץ

בתקופה האחרונה עלה הביקוש להזמנת לופטים במרכז הארץ. יש מי שטוענים שהשינויים שהגיעו בעקבות הקורונה גרמו לעלייה בביקוש, בזמן