נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

האם כדאי ללכת לבית אבות או מוסד סיעודי לאחר שיקום?

גיל הזהב

טיפול לאחר הליך רפואי או בעת הזקנה מחייב טיפול מתקדם ואיכותי. על כן, אם אתם תוהים לעצמכם מה עדיף – בית אבות או מוסד סיעודי, אנחנו כאן למען יישוב הסוגיה בהצגה של שתי האלטרנטיביות.

מוסד סיעודי – לא מה שחשבתם

בשנים האחרונות אנו עדים לפתיחה של יותר ויותר מוסדות סיעודיים, זאת לאור העובדה כי האוכלוסייה בישראל מזנקת ולא מעט אזרחים זקוקים לטיפול מסביב לשעון. על אף השם הרע שיצא לתחום הזה, זאת לאור אין ספור פרסומים בתקשורת חשוב לזכור כי ישנן מוסדות סיעודיים מצוינים אשר להם צוות מקצועי ואמין אשר יעניק לכם או לקרוב המשפחה את הטיפול האיכותי ביותר, בעת זקנה או לאחר הליך רפואי אשר גרם לירידה באיכות החיים. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי כיום אין צורך להתאשפז במוסד סיעודי ולהיות רחוקים מהבית, אלא לקבל שירות של סיעוד עד הבית – לכל מטרה. החברה אשר מתמחה בתחום היא מענית סיעוד, אשר הוקמה בשנת 1994 ומאז פועלת בהצלחה בתחום הסיעוד, זאת לאור העובדה כי בצוות החברה מועסקים טובי המומחים בענף הסיעוד אשר כוללים בין היתר עובדים סוציאליים, מטפלי סיעודיים, צוותים רפואיים ועוד. באמצעות מענית סיעוד תוכלו לקבל סיעוד פרטי בבית ע"י מטפלים ישראלים מוסמכים, כמו גם לקבל שירותי סיעוד לאלו אשר זכאים לגמלת סיעוד, ע"פ חוק הביטוח הלאומי. על כן, מדובר במוסד פורץ דרך אשר מאפשר לכם לקבל את הטיפול האיכותי והמקיף ביותר בבית, ובכך להעניק שגרת חיים בריאה, טובה ואיכותית הרבה יותר, בכל גיל. למידע נוסף, צרו קשר במספר 1700557008.

זקנה במיטה

בית אבות? ישנה אלטרנטיבה נוספת שאולי לא הכרתם

כאמור, טיפול רפואי מסביב לשעון מחייב לעיתים גם כניסה לבית אבות, בהגעה לגיל המתאים. אולם, כפי שמסבירים ב Medleader מרכז שיקום תנועה ופיזיותרפיה בהגעה לגיל השלישי ולאחר פציעות אורתופדיות אשר נפוצות מאוד בקרב הגילאים הללו, ניתן להגיע לטיפול רפואי במרכז ובכך למנוע את ההליכה לבית אבות. למעשה, במרכז מד לידר תוכלו לקבל טיפולים מתקדמים כמו גם ביצוע פיזיותרפיה בזמן המתאים לכם, בהתאמה אישית לרקע הרפואי ובעבודה עם טובי המומחים בתחום. מד לידר פיתחה שיטות שיקום תנועה מתקדמות, אשר מאפשרות לחזור לשגרת החיים וכן לשמר את איכות החיים בצורה טובה ויעילה, מבלי צורך לגשת לבית אבות או לכל מוסד אחר, ובכך למנוע מצב בו אתם או בן המשפחה צריך לעזוב את הבית, לטובת קבלת טיפול רפואי מקיף. על כן, מדובר בבשורה של ממש לרבבות של ישראלים אשר שוקלים לעבור לבית אבות. למידע נוסף לגבי אפשרויות הטיפול המתקדמות של המרכז, ניתן להיכנס לאתר הרשמי בכתובת http://www.medleader.co.il, להשאיר פרטים ונציג מטעם החברה ישוב אליכם בהקדם האפשרי.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא רפואה